UudisedAcer

Acer esitles uusi soodsaid Liquid Zest nutitelefone

0

Acer esitles täna Liquid Zest seeriat, kuhu kuuluvad Liquid Zest ja Liquid Zest 4G nutitelefonid on loodud nende jaoks, kes otsivad täiuslikku tasakaalu sotsiaalse ja aktiivse elustiili vahel.

Acer lõi Acer Liquid Zest seeria nende jaoks, kes on vilunud sotsiaalmeedia kasutajad, naudivad muusika voogedastust ja on ühenduses oma sõpradega ka teel olles.

Android 6.0 operatsioonsüsteemiga on need lihtsalt kasutatavad ja kohandatavad, pakuvad elavat multimeediaelamust ning mõlemad kaamerad sobivad pildistamiseks ja videote filmimiseks.

Mõeldud linlikule elustiilile Liquid Zest ja Liquid Zest 4G nutitelefonide disain on samavõrd funktsionaalne kui sale ja kompaktne. Kaane kujundus on saadaval Midnight Black ja Daylight White versioonides.
Acer Liquid Zest nutitelefon

Acer Liquid Zest nutitelefon

5-tollise HD IPS ekraaniga Liquid Zest seeria kasutab Zero Air Gap tehnoloogiat, mis eemaldab õhu tugeva paneeli ja LCD-mooduli vahelt, mis vähendab peegeldusi ja parandab eredas valguses loetavust. Liquid Zest kasutab On-Cell Touch tehnoloogiat, mis viib puutekihi ekraani välimisele klaaspinnale, kõrvaldades puutesubstraadi kihi.

Acer BluelightShield on rakendus, mis võimaldab kasutajatel määrata, kui palju sinist valgust pildi kuvamisel kasutatakse. Nii saab kasutaja sinise valguse taset vähendada sel moel vaatamismugavust parandada. Mõlemad ekraanid on HD 720 x 1280 resolutsiooniga, mistõttu fotodele saab mahutada veel rohkem pilti. Liquid Zest seeriaga saab iga omanik oma mälestusi lihtsalt salvestada ja jagada.

Acer-Liquid-Zest-nutitelefon8MP F2.0 autofookusega põhikaamera ja 5MP eesmine lainurkkaamera jäädvustavad iga seikluse kõige põnevamad hetked. Liquid Zest ja Liquid Zest 4G nutitelefonidel on ka LED-välk ja säri juhtimine, nii saate fookust ja eredust reguleerida eraldi. Põhikaameral on 85-kraadine lainurkobjektiiv, millega saate oma fotodele jäädvustada suuremaid stseene.

Liquid Zest DTS Sound Studio ja Liquid Zest 4G DTS HD Premium Soundi abil saavad kuulajad ka liikudes nautida 360-kraadist surround-heli. Omanike käsutuses on High Resolution Audio, mis loob reaalse heli, laiema kui eales varem, selgete vokaalidega – nii naudite kvaliteetset muusikat igal pool. Mõlemal Liquid Zestil on parima mänguelamuse jaoks eelinstallitud Acer GameZone. Kõige popimate mängude kasutamine ja salvestamine sõpradega jagamiseks on nüüd lihtne.

Acer Zest on saadaval alates aprillist ja hinnad algavad 109 eurost.

Acer Liquid Zest 4G on saadaval alates maist ja hinnad algavad 149 eurost.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Oppo uus kiirlaadimine võimaldab nutitelefoni aku täis laadida 15 minutiga

Eelmine lugu

Samsungi esimesed eelmüügist soetatud S7 nutitelefonid said täna kätte Euronicsi ja Elisa kliendid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised