SamsungUudised

Samsungi esimesed eelmüügist soetatud S7 nutitelefonid said täna kätte Euronicsi ja Elisa kliendid

0
Foto: Andres Raudjalg

Viimastel päevadel on palju segadust tekitanud Samsungi uute Galaxy S7 ja S7 Edge nutitelefonide müüki ja eelmüüki puudutav info. Oleme kuulnud jutte, et telefonid saab kätte lausa järgmisel nädalal, aga Samsung on andnud loa uute telefonide väljastamiseks 26. veebruaril. Kuna reede pole sobiv päev telefonide tarnimiseks, hakkasid Elisa ja Euronics telefone tellijatele kätte toimetama täna.

Elisa

Elisa HEROMobiilsideoperaator Elisa teatas algul, et 22. veebruaril eelmüüki jõudnud Galaxy S7-seeria nutitelefone hakatakse ostjatele kätte toimetama alates 8. märtsist, täpsustas täna, et eelmüügist ostetud telefonid saavad esimesed õnnelikud kätte juba täna.

Nutitelefoni kätte toimetamiseks võtab kuller eeltellimuse vormistanud kliendiga ühendust ja täpsustab seadme üleandmise aja ja koha. „Esimesed telefonid jõuavad klientideni juba täna ning ülejäänud nädala jooksul,“ kinnitas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Euronics

Euronics HEROKuna tehnikakauplustekett Euronics polnud tänaseni infot avaldanud, millal hakatakse neil uusi S7 nutitelefone väljastama, võis jääda mulje, et see toimubki 11. märtsil, kui telefonid saabuvad ametlikult poelettidele, siis täna teatas poekett, et esimesed mudelid toimetatakse klientideni täna.

„Kuna telefonid saabusid meie lattu oodatust varem, siis otsustasime alates tänasest seadmed klientidele välja saata,“ selgitab Euronicsi tootejuht Stanislav Voronovski.

Tele2

tele2Reedel andis mobiilideoperaator Tele2 uhkusega teada, et neilt eelmüügist soetatud S7 (Edge) nutitelefoni saab kätte kõige juba homme, esimesel märtsil, saab Tele2 tubli 3. koha uute eelmüügist soetatud S7 telefonide väljastuskuupäevaga, kuna ootamatult hakkasid varem telefone väljastama Euronics ja Elisa.

Klick

klick-logoTehnikapoodide võrgustik Klick on juba ammu teada andnud enda kodulehel, et eeltellijatele tarnitakse tooted 8. märtsil, mis arvatavasti nii ka on, kui ettevõte ei teata ootamatult uut aega, mil eelmüügist soetatud telefone hakatakse väljastama.

Telia

Telia logoKõige kauem peavad kannatama Teliast telefoni soetanud inimesed, sest Telia sõnul alustatakse telefonide väljastamist 10. märtsil. Telia on ainus Eesti mobiilsideoperaatoritest, kes pakub uusi telefone soovi korral koos “Alati Uus” teenusega, millega saab ühe või kahe aasta pärast telefoni välja vahetada. Telefoni eest tuleb küll maksta umbes 30-eurost kuumaksu, aga see on odavam kui järelmaks.

Millised on S7 ja S7 Edge nutitelefonid?

Galaxy S7 HERO

Samsung Galaxy S7 nutitelefonid

Võrreldes oma eelkäija ehk S6 seeriaga on Galaxy S7 ja S7 Edge juurde saanud ühe olulise täienduse – mõlemad mudelid on vee- ja tolmukindlad.

Omavahelises võrdluses eristab kahte uut mudelit see, et Galaxy S7 Edge on suurema ehk 5,5-tollise ekraaniga. Galaxy S7 ekraanimõõt on 5,1 tolli. Lisaks on S7 Edge ekraan külgedelt kaardus, nagu ka eelmise aasta mudelil. Mõlemad mudelid on varustatud Android 6 Marshmallow operatsioonisüsteemiga.

Uustulnukate ühine näitaja on see, et mõlemad mudelid on varustatud 32GB sisemäluga, mida saab soovi korral mälukaardi abil kuni 200GB võrra suurendada. Eelmise ehk S6 põlvkonnaga võrreldes on uued seadmed saanud ka võimsamad akud – Galaxy S7 on varustatud 3000 mAh ja Galaxy S7 Edge 3600 mAh akuga. Eelmiste mudelite S6 ja S6 Edge vastavad näitajad olid 2550 mAh ja 2600 mAh.

Kõik need, kes soetavad seadme eelmüügist, olenemata, kas Klick’i, Euronicsi, Telia, Elisa või Tele2 e-poest, saavad Samsungilt kingitusena kaasa 129€ väärtusega Samsung Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekti, mille arvustust saab lugeda siit.

Samsung Galaxy S7 ja Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekt

Samsung Galaxy S7 ja Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekt

Galaxy S7 ja S7 Edge hind on kõikides eelmainitud e-poodides vastavalt 719 ja 819 eurot. Telefonide hinnad jäävad samaks ka peale eelmüüki, kuid siis ei saa tasuta kaasa Gear VR’i.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Acer esitles uusi soodsaid Liquid Zest nutitelefone

Eelmine lugu

DJI avalikustas uue tavakasutajatele loodud drooni Phantom 4

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung