Connect with us

Samsung

Samsungi esimesed eelmüügist soetatud S7 nutitelefonid said täna kätte Euronicsi ja Elisa kliendid

Avaldatud

kuupäeval

Viimastel päevadel on palju segadust tekitanud Samsungi uute Galaxy S7 ja S7 Edge nutitelefonide müüki ja eelmüüki puudutav info. Oleme kuulnud jutte, et telefonid saab kätte lausa järgmisel nädalal, aga Samsung on andnud loa uute telefonide väljastamiseks 26. veebruaril. Kuna reede pole sobiv päev telefonide tarnimiseks, hakkasid Elisa ja Euronics telefone tellijatele kätte toimetama täna.

Elisa

Elisa HEROMobiilsideoperaator Elisa teatas algul, et 22. veebruaril eelmüüki jõudnud Galaxy S7-seeria nutitelefone hakatakse ostjatele kätte toimetama alates 8. märtsist, täpsustas täna, et eelmüügist ostetud telefonid saavad esimesed õnnelikud kätte juba täna.

Nutitelefoni kätte toimetamiseks võtab kuller eeltellimuse vormistanud kliendiga ühendust ja täpsustab seadme üleandmise aja ja koha. „Esimesed telefonid jõuavad klientideni juba täna ning ülejäänud nädala jooksul,“ kinnitas Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu.

Euronics

Euronics HEROKuna tehnikakauplustekett Euronics polnud tänaseni infot avaldanud, millal hakatakse neil uusi S7 nutitelefone väljastama, võis jääda mulje, et see toimubki 11. märtsil, kui telefonid saabuvad ametlikult poelettidele, siis täna teatas poekett, et esimesed mudelid toimetatakse klientideni täna.

„Kuna telefonid saabusid meie lattu oodatust varem, siis otsustasime alates tänasest seadmed klientidele välja saata,“ selgitab Euronicsi tootejuht Stanislav Voronovski.

Tele2

tele2Reedel andis mobiilideoperaator Tele2 uhkusega teada, et neilt eelmüügist soetatud S7 (Edge) nutitelefoni saab kätte kõige juba homme, esimesel märtsil, saab Tele2 tubli 3. koha uute eelmüügist soetatud S7 telefonide väljastuskuupäevaga, kuna ootamatult hakkasid varem telefone väljastama Euronics ja Elisa.

Klick

klick-logoTehnikapoodide võrgustik Klick on juba ammu teada andnud enda kodulehel, et eeltellijatele tarnitakse tooted 8. märtsil, mis arvatavasti nii ka on, kui ettevõte ei teata ootamatult uut aega, mil eelmüügist soetatud telefone hakatakse väljastama.

Telia

Telia logoKõige kauem peavad kannatama Teliast telefoni soetanud inimesed, sest Telia sõnul alustatakse telefonide väljastamist 10. märtsil. Telia on ainus Eesti mobiilsideoperaatoritest, kes pakub uusi telefone soovi korral koos “Alati Uus” teenusega, millega saab ühe või kahe aasta pärast telefoni välja vahetada. Telefoni eest tuleb küll maksta umbes 30-eurost kuumaksu, aga see on odavam kui järelmaks.

Millised on S7 ja S7 Edge nutitelefonid?

Galaxy S7 HERO

Samsung Galaxy S7 nutitelefonid

Võrreldes oma eelkäija ehk S6 seeriaga on Galaxy S7 ja S7 Edge juurde saanud ühe olulise täienduse – mõlemad mudelid on vee- ja tolmukindlad.

Omavahelises võrdluses eristab kahte uut mudelit see, et Galaxy S7 Edge on suurema ehk 5,5-tollise ekraaniga. Galaxy S7 ekraanimõõt on 5,1 tolli. Lisaks on S7 Edge ekraan külgedelt kaardus, nagu ka eelmise aasta mudelil. Mõlemad mudelid on varustatud Android 6 Marshmallow operatsioonisüsteemiga.

Uustulnukate ühine näitaja on see, et mõlemad mudelid on varustatud 32GB sisemäluga, mida saab soovi korral mälukaardi abil kuni 200GB võrra suurendada. Eelmise ehk S6 põlvkonnaga võrreldes on uued seadmed saanud ka võimsamad akud – Galaxy S7 on varustatud 3000 mAh ja Galaxy S7 Edge 3600 mAh akuga. Eelmiste mudelite S6 ja S6 Edge vastavad näitajad olid 2550 mAh ja 2600 mAh.

Kõik need, kes soetavad seadme eelmüügist, olenemata, kas Klick’i, Euronicsi, Telia, Elisa või Tele2 e-poest, saavad Samsungilt kingitusena kaasa 129€ väärtusega Samsung Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekti, mille arvustust saab lugeda siit.

Samsung Galaxy S7 ja Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekt

Samsung Galaxy S7 ja Gear VR virtuaalreaalsus-peakomplekt

Galaxy S7 ja S7 Edge hind on kõikides eelmainitud e-poodides vastavalt 719 ja 819 eurot. Telefonide hinnad jäävad samaks ka peale eelmüüki, kuid siis ei saa tasuta kaasa Gear VR’i.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Samsung

Samsung kinnitas: Galaxy Note7 on varsti (Lõuna-Korea) poelettidel tagasi

Avaldatud:

Kui hiljuti kirjutasime, et varsti on Note7 nutitelefonid ilmselt Lõuna-Koreas uuesti müügil, oli tegu pigem kõlakaga. Nüüd teatas aga Samsung ametlikult, et Note7 Fan Edition (mitte ‘Fandom Edition’, nagu varem kirjutasime) mudelid jõuavad Lõuna-Koreas müügile 7. juulil.

Telefon on läbinud väikse uuenduskuuri aku osas, et vältida varasemalt kõigile tuttavaid põlema süttimisi vigase akukomponendi tõttu. Aku on uuendatud mudelitel väiksem – see mahutab 3200 mAh-d ja on läbinud Samsungi 8punkti testimise.

Uuendatud Note7 mudelitele on sisse poogitud Samsungi virtuaalassistent Bixby, mille juhtimiseks paraku füüsilist nuppu pole, nagu S8 mudelitel. Kõik muu on identne originaalse Note7-ga: telefonil on 5,7-tolline ekraan, Exynos 8890 Octa protsessor, Mali-T880 MP12 graafika, 4GB operatiivmälu ning 12 ja 5 megapikslised kaamerad.

Samsung plaanib Lõuna-Koreas müüki paisata 400 000 Note7 Fan Edition telefoni ning ühe telefoni hind saab olema umbes 600 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Samsung

Samsung Galaxy Note8 tuleb kahe kaameraga

Avaldatud:

Selline võib tulla Note 8

Galaxy Note 8 avalikkuse ette toomine on jõudmas üha lähemale, iga päevaga tuleb üha enam ka lekkinud pilte ja infokilde uuest seadmest, nagu alati. Viskame pilgu peale, milline tuleb arvatavasti uus Note8.

Kõlakaid on viimasel ajal olnud uue Note’i kohta palju ning väga selget pilti uuest telefonist ei saa, kuna üks allikas väidab, et tuleb ühte moodi ja teine väidab, et tuleb teistsugune. Sõrmejäljelugeja kohta arvati vahepeal, et tootja peidab selle ekraani alla, nagu tuleb väidetavalt iPhone 8-l, kuid tundub, et siiski jääb see telefoni taha kaamera kõrvale – sinna, kus sõrmejäljelugeja on ka S8-l.

Note8 saab kahtlemata olema üks võimsamaid nutitelefone üldse. Lekete kohaselt saab Note8 vastavalt regioonile Snapdragon 835 või Exynos 8895 protsessori, 3300 mAh mahutavusega aku, 6 GB operatiivmälu, kaks 16 MP tagakaamerat, 6,3-tollise Super AMOLED ekraani ning kõik see tuleb arvatavasti 1000-eurose maksumuse juures.

Täpset aega, mil uut tipptelefoni esitletakse, pole veel kindel, kuigi info viitab hetkel selle poole, et see juhtub septembri keskel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: BGR

Jätka lugemist

Samsung

Note 7 tuleb tõenäoliselt peagi tagasi müügile

Avaldatud:

Sanmsung Galaxy Note7 nutitelefon

Samsung plaanib palju pahandust tekitanud Note7 nutifone uuesti müüma hakata. Uuesti müüki saabuvad telefonid on ohutud (väidetavalt) ja need hakkavad kandma Note7 FE (ehk Fandom Edition ehk n-ö fänniversioon) nimetust.

Eelmisel aastal ligi 3 miljonile eeltellijale tarnitud telefonid kutsuti tagasi, kuna vigase akukomponendi tõttu kippusid telefonid ülekuumenema ja seeläbi põlema süttima.

Galaxy Note7 FE mudelid saavad pisut teised komponendid kui originaalil – et vältida süttimist. Need jõuavad 7. juulil Lõuna-Koreas müügile, väidab The Wall Street Journal. Kahjuks pole teada, kas telefon on saabumas müügile ka teistesse riikidesse ning milline saab olema seadme hind.

Ehkki Samsungi on korduvalt palunud kõigil Note7 omanikel telefonid tagastada muu telefoni või raha vastu, pole mitmed kasutajad seda sellegipoolest teinud – põhjus võib olla selles, et Note7 mudelite väärtus kasvab üsna suureks, sest need on muutumas harulduseks. Uus versioon aga võib panna praegusedki Note7 omanikud oma telefone tagastama, sest saab põhimõtteliselt samasuguse telefoni, lihtsalt tuleohutuma.

Loe siit Note7 nutitelefoni kohta lähemalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: WSJ

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: