UudisedAcer

Kõik, mida võiks teada Aceri mänguritoodete seeriast Predator

0

Predator tähendab inglise keeles kiskjat. See on ka filmikangelane, teiselt planeedilt pärit jahimees, kes võitleb džunglis Arnold Schwarzeneggeriga. Selles sõnas peitub jõud ja agressiivsus, mis seondub hirmuäratava ja verejanulise olendiga. Acer otsustas enda mänguritele suunatud tooterivi nimeks panna justnimelt Predator. Tootja sõnul ongi need uued mänguritele loodud arvutid ja lisavarustus piisavalt võimas ja “kuri”, et neid kutsuda kiskjateks.

Arvutimängureid tekib aina juurde ja neil on vaja ka sobivat varustust, mis on juba ostes kvaliteetne ning hästi toimiv. Aceri esimene mänguri-lauaarvuti on Predator G3-605, mida esitleti 2012. aastal. Rohkem “Kiskjaid” hakkas tulema 2015. aastal, mil müügile tulid Predatori sülearvutid diagonaaliga 15,6” ja 17,3”. Sellele järgnesid monitorid ning varsti pärast monitore ka laua- ja tahvelarvutid.

Arvutimänguritele mõeldud seadmete areng väljendub peamiselt jahutussüsteemide tõhususe kasvus. Arvutid kipuvad mängides tihti kuumaks minema, mille vastu aitab ainult võimas jahutus. Sülearvutis on eriti keeruline võimalikult ühel temperatuuril püsivat süsteemi luua, kuna korpuses on vähe ruumi. Acer on Predatori süle- ja lauaarvutid varustatud lisaventilaatoritega, mille pöörlemiskiirust ja suunatud õhu läbivoolu saab käsitsi suurendada.

Predatoride välimuses on valitsevaks must värvitoon, iseloomu lisavad punased vaheosad ning silmatorkavad nurgelised servad. Mängulaadi rõhutab ka tagantvalgustus, mis lülitub sisse mängu käivitamise ajal.

Milliseid Predatori seadmed on olemas?

Predator 15 ja 17 sülearvutid

Predator sülerid

Sülerid 15 ja 17 peale korpuse ja ekraani suuruse ei erine üksteisest eriti. Neil on kuuenda põlvkonna protsessorid Intel Core i5 või i7 (sõltuvalt konfiguratsioonist). Graafikakaartideks on Nvidia GeForce GTX970M või GTX980M, parima mitmikmängu kogemuse tagavad võrgukaardid Killer Doubleshot Pro ning on võimalus paigaldada optilise seadme (plaadilugeja) asemele lisaventilaator. Predator 17 X erineb tavamudelist suure jõudlus tõttu, mille kindlustab Intel Core i7-6820HK lahtilukustatud ülekiirendatav protsessor, täissuuruses graafikakaart GeForce GTX 980 ja jahutussüsteem, kuhu kuuluvad kolm ventilaatorit, mis tekitavad sund-õhuringluse. Õhk imatakse sisse korpuse esiosalt ja puhutakse välja tagant. Arvutid on varustatud ka Nvidia G-Synci tehnoloogiat toetava ekraaniga, mille lahutusvõime küündib 4K-ni, vastavalt mudelist. Saadaval on erinevate resolutsioonidega ja võimsusega mudeleid kahe erineva ekraanisuurusega – 15 ja 17 tolli.

Predatori lauaarvutid

AcerPredator lauaarvuti

Predator-seeria lauaarvutite korpus meenutab välimuselt sõjarüüd, suureks plussiks on ka Ice Tunneli jahutus. Mänguarvutiks muudavad selle funktsioonid nagu võrgukaart Killer DoubleShot, mis valib juhtmeta ja juhtmega ühenduse vahel ping’i vähendamiseks; konksud kõrvaklappide riputamiseks pärast mängimist ning OnePunch nupp, mis ülekiirendab automaatselt protsessorit ja graafikakaarti, et mängudes saavutada veelgi kõrgem kaadrisagedus. Predator G6 on big tower-korpusega arvuti, millel on suured laiendamisvõimalused. Predator G3 midi tower-tüüpi korpusega arvutis on Intel Core i5 või i7 protsessor ja graafikakaart Nvidia GTX 980 Ti või GTX 970, kuid seda ei saa võimendada. Predator G1 on selle perekonna kõige väiksem arvuti, mille 16-liitrise mahutavusega korpuses on aga sama jõudlusega komponendid: Intel Core i5 või i7, GTX 980 Ti ja kuni 32 GB DDR4 muutmälu.

Monitorid

Predator Z35 mängurimonitor

Predatori sarja monitoridel on rida mängimise kvaliteeti parandavaid funktsioone. Kumerad ekraanid soodustavad sukeldumist mängumaailma, väga kiire värskenduskiirus mõjutab kuvatava kujutise voolavust. Predator XB271HU kuvaril on 2560x1440p lahutusvõime ja IPS-paneeliga monitor, mille värskendussagedus on kuni 165 Hz. See on varustatud Nvidia G-Sync 2.0 tehnoloogiaga. Predator Z35 on esimene monitor maailmas, mille paneel toetab värskendussagedust 225 Hz.

Predator 8 tahvelarvuti

Predator 8 tahvel

Predator 8 tahvelarvuti eristub testest välimusega – selle servad on kaetud kummiga parema haarde tagamiseks mängimise ajal. Tahvelarvuti igasse nurka on paigutatud kõlarid. Tänu sellele ei ole need kaetud, olenemata, kust äärest kinni hoida. Tahvlisse on paigaldatud ka kaks bassikõlarit, et võimendada mänguga kaasnevaid elamusi. Ekraan on 8-tolline, Full HD resolutsiooniga, muutmälu on 2 GB ning kasutusel on Intel Atom x7 protsessor ja graafikat annab protsessorile integreeritud graafikakiip.

Muu

Predatori tootevalikusse kuuluvad ka koostöös Cooler Masteriga välja töötatud arvutitarvikud – hiir, hiirematt ja kõrvaklapid.

Predatoride põhiline kasutusvaldkond on mängimine. Siiski on need suure jõudlusega seadmed, mille valivad sageli ka arvutigraafikud, videomonteerijad ja teised professionaalsed arvutikasutajad, kes ootavad arvutilt suurt jõudlust.

Süle- ja lauaarvutitesse paigaldatud Predator Sense’i tarkvara võimaldab juhtida kiirklahve ning suurendada ja jälgida arvuti tööparameetreid. See on ka „kõik ühes” lahendus, mis ei nõua eraldi protsessori, emaplaadi ja graafikakaardi seadistamise programmide kasutamist.

2016. aasta kuulub kahtlemata arvutimänguritele mõeldud seadmetele. Intel Extreme Masteri või Gamescom-tüüpi üritused näitavad, et huvi arvutimängude vastu on suur ja kasvab pidevalt. Aceri valmisarvutid on hea valik, kui te soovite tervet komplekti, mis on garanteeritud toimima alati tõrgeteta ning millel on kõige kohta üks garantii ning mitme poe vahelt ei pea jooksma, kui komponendid üles ütlevad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

1. juulist peavad riigiasutused tunnistama teiste Euroopa riikide e-allkirju

Eelmine lugu

Statistika: vaata, kui palju Tele2 kliendid igapäevaselt telefonikõnesid teevad ja sõnumeid saadavad

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised