Äpid Google Uudised

Alates homsest käivitub YouTube Gaming

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Enne selleaastast E3 mängudemessi kuulutas YouTube välja eraldiasetseva veebisaidi arvutimängude otseülekannete tegemiseks sarnaselt tuntud Twitch’ile. Nimeks on teenusel YouTube Gaming (“YouTube’i mängud/mängurid”). YouTube’i “mänguriteenus” pidi millalgi sellel suvel tööle hakkama ning tundub, et homme ongi see aeg käes. Teenus peaks hakkama tööle tavalises veebilehitsejas, Android nutitelefonis ning iOS’iga Apple’i nutitelefonis.

YouTube on juba mõna aega mõtisklenud arvutimängude striimimisteenuse üle ja YouTube oli nõus eelmisel aastal Twitch’i ära osta 1 miljardi dollari eest, aga Amazon jõudis ette. Selleks, et mitte pead norgu lasta ja oma plaanid tuulde lasta tegigi YouTube Gaming rakenduse. Rakenduses on üle 25,000 erineva arvutimängu lehe. Google on juba mõnda aega Gamaing rakendust arendanud, sest maikuus avaldas ettevõte funktsiooni vaadata mänguvideoid YouTube’is 60 kaadrit sekundis.

Kahjuks saab teenus alguses saadavaks vaid Ameerikas ning Suurbritannias, aga loodetavasti hiljem ka mujal maailmas.

[button color=”white” size=”normal” alignment=”none” rel=”follow” openin=”samewindow” url=”https://gaming.youtube.com”]YouTube Gaming veebileht[/button]

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: