ÄpidGoogleUudised

Alates homsest käivitub YouTube Gaming

0

Enne selleaastast E3 mängudemessi kuulutas YouTube välja eraldiasetseva veebisaidi arvutimängude otseülekannete tegemiseks sarnaselt tuntud Twitch‘ile. Nimeks on teenusel YouTube Gaming (“YouTube’i mängud/mängurid”). YouTube’i “mänguriteenus” pidi millalgi sellel suvel tööle hakkama ning tundub, et homme ongi see aeg käes. Teenus peaks hakkama tööle tavalises veebilehitsejas, Android nutitelefonis ning iOS’iga Apple’i nutitelefonis.

YouTube on juba mõna aega mõtisklenud arvutimängude striimimisteenuse üle ja YouTube oli nõus eelmisel aastal Twitch’i ära osta 1 miljardi dollari eest, aga Amazon jõudis ette. Selleks, et mitte pead norgu lasta ja oma plaanid tuulde lasta tegigi YouTube Gaming rakenduse. Rakenduses on üle 25,000 erineva arvutimängu lehe. Google on juba mõnda aega Gamaing rakendust arendanud, sest maikuus avaldas ettevõte funktsiooni vaadata mänguvideoid YouTube’is 60 kaadrit sekundis.

Kahjuks saab teenus alguses saadavaks vaid Ameerikas ning Suurbritannias, aga loodetavasti hiljem ka mujal maailmas.

YouTube Gaming veebileht

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Lubamatu tegu? Microsoft avalikustas nuppudega telefoni

Eelmine lugu

LG OLED 4K lameekraaniga telerid on kohal!

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Äpid