Connect with us

Uudised

Apple avalikustas iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonid

Avaldatud:

Apple’I hetk tagasi avalikustatud iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonid on täpselt sellised, nagu juba mitmeid kuid tagasi arvati. Nii nagu ikka, on iPhone’i numbri taga olev täht toonud endaga kaasa vaid väga minimaalseid muudatusi. Iphone 6S mudelites on kasutusel samasugune tugevam alumiinium, mida kasutatui Apple Watch nutikellas. Sammuti on iPhone 6S mudelitel sama “Force touch” nime kandev tehnoloogia, mida kasutati esmalt Apple’i nutikellas.”Force Touch” on väga huvitav omadus, mis lubab kasutajal mitme sõrmega ekraani kasutada ning hoida kindlaid sõrmi ekraanil kindlat aega, et aktiveerida erinevaid käsklusi. Selleks, et täpsemini mõista “Force Touch’i” vaata seda tutvustavat videot

https://www.youtube.com/watch?v=nAG8iNNhjYE

iPhone 6S telefonimudeleid jooksutab uus A9 protsessor, mis on tootja sõnul 70 protsenti kiirem võrreldes eelmise A8 protsessoriga ning 90 prtosenti võimsam graafilistes ülesannetes. Tänu uuele protsessorile töötab kodunupus paiknev sõtmejäljelugeja ka paremini ning kiiremini ja täpsemini.

iPhone 6S ja 6S Plus said endale täpselt sama kaamera nagu rääkisime juba paar nädalat tagasi ilmunud artikklis. Nagu aimatud, teeb iPhone 6S mudelite kaamera 12-megapiksliseid fotosid ning üliselget 4K resolutsiooniga videot. Kaamera poolelt sai uuendusega ka nutitelefoni esikaamera, mis on nüüdsest 5-megapiksline, et selfie’d oleksid veel teravamad.

Apple'i iPhone 6S mudelite kaamera põhiomadused

Kui Sina plaanid juba pikemat aega iPhone nutitelefoni osta ja pole siiamaani olnud rahul iPhone 6 kaamera ja kiirusega, siis võim iPhone 6S või suurema ekraaniga iPhone 6S Plus just õige valik.

Apple iPhone 6S peaks hakkama Ameerikas maksma kaheaastase lepinguga 299 dollarit, aga millegipärast on see Eestis rohkem kui poole kallim koos igasuguse paketiga.

iPhone nutitelefonide hinnad

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: