Uudised

Apple avalikustas iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonid

0

Apple’I hetk tagasi avalikustatud iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonid on täpselt sellised, nagu juba mitmeid kuid tagasi arvati. Nii nagu ikka, on iPhone’i numbri taga olev täht toonud endaga kaasa vaid väga minimaalseid muudatusi. Iphone 6S mudelites on kasutusel samasugune tugevam alumiinium, mida kasutatui Apple Watch nutikellas. Sammuti on iPhone 6S mudelitel sama “Force touch” nime kandev tehnoloogia, mida kasutati esmalt Apple’i nutikellas.”Force Touch” on väga huvitav omadus, mis lubab kasutajal mitme sõrmega ekraani kasutada ning hoida kindlaid sõrmi ekraanil kindlat aega, et aktiveerida erinevaid käsklusi. Selleks, et täpsemini mõista “Force Touch’i” vaata seda tutvustavat videot

https://www.youtube.com/watch?v=nAG8iNNhjYE

iPhone 6S telefonimudeleid jooksutab uus A9 protsessor, mis on tootja sõnul 70 protsenti kiirem võrreldes eelmise A8 protsessoriga ning 90 prtosenti võimsam graafilistes ülesannetes. Tänu uuele protsessorile töötab kodunupus paiknev sõtmejäljelugeja ka paremini ning kiiremini ja täpsemini.

iPhone 6S ja 6S Plus said endale täpselt sama kaamera nagu rääkisime juba paar nädalat tagasi ilmunud artikklis. Nagu aimatud, teeb iPhone 6S mudelite kaamera 12-megapiksliseid fotosid ning üliselget 4K resolutsiooniga videot. Kaamera poolelt sai uuendusega ka nutitelefoni esikaamera, mis on nüüdsest 5-megapiksline, et selfie’d oleksid veel teravamad.

Apple'i iPhone 6S mudelite kaamera põhiomadused

Kui Sina plaanid juba pikemat aega iPhone nutitelefoni osta ja pole siiamaani olnud rahul iPhone 6 kaamera ja kiirusega, siis võim iPhone 6S või suurema ekraaniga iPhone 6S Plus just õige valik.

Apple iPhone 6S peaks hakkama Ameerikas maksma kaheaastase lepinguga 299 dollarit, aga millegipärast on see Eestis rohkem kui poole kallim koos igasuguse paketiga.

iPhone nutitelefonide hinnad

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple avalikustas suure ekraanga ning suure hinnanumbriga iPad Pro tahvelarvuti

Eelmine lugu

Microsoft Office 2016 kontoritarkvarakomplekt on peagi kohal

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised