UudisedApple

Apple väljastas tarkvaravärskendused iPhone’idele ja nutikellale

0

Siis, kui suvel kirjutasime Apple’i suurüritusel avalikustatud uutest tarkvaraversioonidest, tundus meeletult pika ajana oodata neid värskendusi mitu kuud. Nüüd on see aeg kätte jõudnud, mil Apple väljastas nutitelefonidele ja tahvelarvutitele iOS 10 operatsioonisüsteemi ning watchOS 3 Apple Watch nutikellale.

Loomulikult on uues operatsioonisüsteemis parandusi nii stabiilsuses kui jõudluses, aga ka rohkem väljapaistvamas osas – kommunikatsioonis. Näiteks sõnumiäpis Messages saab saata äsja ekraanil joonistatud pildikesi, ning erinevaid kleebiseid jms. Apple’i virtuaalassistent Siri sai kontrolli üle teiste äppide – näiteks saab vaid häälkäsklustega tellida taksot ning teha muid toiminguid, mis on seotud kolmandate osapoolte rakendustega. Kaardirakenduses Maps on lisatud funktsioone ja muudetud disaini. Uuendusi on ka muusikastriiimingu äpis Apple Music ning paljudes teistes kohtades.

Apple’i nutikelladele loodud uus operatsioonisüsteem watchOS 3 palju kardinaalseid uuendusi ei too, küll aga lisab kiirust ja samuti kasutusmugavust.

Üks platvorm on veel, millele väljastati tarkvarauuendus. Selleks on Apple TV ning uus tarkvaraversioon kannab nime tvOS10, mis väga palju uut ei too – aga lisab näiteks tumeda välimusega kujundused hilisõhtusteks filmivaatamisteks.

Uuendused peaksid kõigile kättesaadavaks muutuma lähiajal.

TechnoBuffalo hoiatas, et neil muutusid toimetuses mitme töötaja telefonid tänu iOS 10 uuendusele “telliskivideks”. Apple andis veidi hiljem teada, et viga on parandatud ning iTunesi kaudu saab telefoni taastada või kui see ei õnnestu, tuleks pöörduda Apple’i poole.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Mida nutiseadme kadumise korral teha tuleks?

Eelmine lugu

Samsung paneb tagasitoomata Note7 telefonide akulaadimisele piirangu

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised