UudisedApple

Apple’i patent kirjeldab veekindlate ühenduspesadega iPhone’i

0

Juba möödunud aasta juunis esites Apple USA patendiametile taotluse patendi saamiseks, mis kirjeldab veekindlate telefoniosade tootmist. Tänu valvsatele huvilistele jõudis see info eelmisel nädalal ka avalikkuse ette.

Patendi kohaselt on ettevõttel plaanis hakata valmistama kummist katteid kõrvaklapipesa ja Lightning laadimispesa jaoks, mis muudaksid soovitud pesa kasutatavaks vaid siis, kui kaabel on ühendatud. Kui kaabel on pesast eemaldatud, siis läheb luuk ise kinni tagasi.

Sellised kummikatted nutiseadme pesadele pole üldsegi uus nähtus, sest Sony Xperia veekindlatel nutitelefonidel, Samsungi Active-seeria telefonidel ja paljudel teistel vastupidavatel nutitelefonidel on kasutatud selliseid katteid, et kaitsta telefoni vee ja tolmu eest.

See on praegu veel lahtine, kas Apple üldse kunagi hakkab veekindlaid nutitelefone tootma ja kas firma saab lõpuks patendi, aga näiteks iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonidel oli esmakordselt kasutusel Apple’i veekindel emaplaat, kuigi ülejäänud telefoni osad pole endiselt veekindlad.

Võib-olla plaanib Apple iPhone 8 nutitelefoni muuta veekindlaks?

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi järgmistel nutitelefonidel võivad olla vahetatavate objektiividega kaamerad

Eelmine lugu

Huawei toodab ka järgmise Nexus-seeria nutitelefoni

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised