UudisedSamsung

Samsungi järgmistel nutitelefonidel võivad olla vahetatavate objektiividega kaamerad

0

Viimased paar kuud on Samsungi jaoks möödunud tavapäraselt. Välja on toodud paar uut nutitelefoni ning terve rodu muid tooteid, kuid mida nende toodete seas ei ole olnud, on fotokaamerad. Väidetavalt on selleks ka üks väga hea põhjus. Samsungi uue patendi kohaselt võib ettevõttel olla plaanis hakata tootma nutitelefoni komponentidest eraldiasetsevaid telefonikaameraid ja vahetatavate objektiividega telefonikaameraid.

Lõuna-Korea patendiametist saadud patendi kohaselt patendeeris Samsung mitmeid erinevaid telefonikaamera lahendusi. Kõige huvitavam patent kujutab vahetatavate objektiividega telefonikaamerat, mis on nõgusa ekraaniga nutitelefoni taga.

Ühel teisel patendil on kujutatud nutitelefoni, millel on taga pikem objektiiv ning eraldiasetsev päästikunupp. See kaamera meenutab välimuselt veidi Samsung Galaxy K Zoom nutitelefoni (loe arvustust siit).

SamsungPatent1-670x385

Kolmas patent kujutab telefoni tagumist osa, kus on võimalik kogu kaameramoodul lihtsalt ära vahetada. Kaamera kahel pool kõrval on kaks Xeon-välku, mis valgustavad ka pimedas terve toa ära.

SamsungPatent5-670x405

Seda ei saa kinnitada, kas selliste huvitavate kaameratega nutitelefonid lähikuudel või lähiaastatel turule jõudavad, kui üks on kindel – Samsung teeb endast kõik oleneva, et iga uue telefoniga saaks teha järjest paremaid pilte ja videoklippe.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Kickstarteris otsib toetust veider droon Fleye

Eelmine lugu

Apple’i patent kirjeldab veekindlate ühenduspesadega iPhone’i

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised