Uudised

Uusimad ARM graafikaprotsessorid muudavad nutikellad võimsaks

0

Nutikellade graafika on suhteliselt algeline. Nutikella ekraanilt näeb kasutaja enamasti vaid telefonist tulevaid teavitusi ning nutikella kasutajaliides on väga tagasihoidlik ja lihtne, erilisi animatsiooni on vähe. ARM soovib muuta nutikellade graafika palju paremaks.

Ettevõte kuulutas täna välja enda uue Mali-470 graafikakiibi, mis on loodud justnimelt väiksematele seadmetele, millel on väga oluline, et nende aku kestaks võimalikult kaua. Graafikakiip suudab esitada samasuguseid animatsioone ja värve nagu kaasaaegsed nutitelefonid suudavad. Lisaks sellele, et uus kiip suudab esitada palju paremaid 3D animatsioone, on uus graafikakiip vanast Mali-400-st palju energiasäästlikum, mis on just oluline nutikellade niigi väikeste akude juures.

Kahjuks uue ARM Mali-470 graafikakiibiga miniarvuteid ja nutikellasid enne ülejärgmist aastat ei näe, sest uus kiip jõuab riistvaratootjate käeulatusse alles järgmise aasta lõpus.

Allikas: ARM

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook hakkab teavitama kasutajaid, kelle kontole püüavad ligi saada luureagentuurid

Eelmine lugu

Leica toob turule uue täiskaadersensoriga hübriidkaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised