UudisedCanonApple

Canon esitles A2-mõõdus fotosid printivat profi-fotoprinterit

0

Canon avalikustas uue fotoprinteri nimega imagePROGRAF PRO-1000, mis on loodud kasutamiseks koolidele, kunstnikele, graafilistele disaineritele ja profifotograafidele.

Printeri sees on edasijõudnud 12-tindiga pigmedi põhine süsteem, 1.28” printimspea, kiire protsessor, ning A2 mõõdulisi värvilisi fotosid suudab see printer välja trükkida alla 6 minuti. Tänu printeri võimekusele saab sellise suurusega seadmega printida välja nii kvaliteetseid fotosid, mida sai varem välja trükkida vaid fotolaborites.

imagePROGRAF PRO-1000_paper black&white AMBIENT

Printer töötab lisaks juhtmega ühendusele ka juhtmvebalt – nii saab fotosid printerile väljatrükkimiseks edastada telefonist või otse Canoni kaamerast.

imagePROGRAF PRO-1000_Wifi Pictbridge LIFESTYLE

Tänu printeris olevale L-COA PRO pilditöötlussüsteemile suudab seade välja printida imeilusaid fotosid, millel on täpselt õige värvitasakaal ning ülitäpne tindiasetus. Printer suudab otseloomulikult välja printida igasuguseid suvalisi internetis leiduvaid madalaresolutsioonilis pilte, aga parima tulemuse saamiseks võtab seade vastu 1200ppi resolutsiooniga fotosid, et saavutada maksimaalne pildikvaliteet kos tõetruude värvide ja tugeva joonisega.

imagePROGRAF PRO-1000_Ink set

Pildil on kõik 12 tindikassetti printeri sees

Selleks, et fotosid saaksid välja prinditud sobivale fotopaberile, on Canoni tootevalikus erineva tekstuuriga ICC fotopaberid, mida on saadaval heledamatena, tumedamatena, läikivatena, ilma peegeldusteta jne.

Tänu kompaktsele suurusele pole imagePROGRAF PRO-1000 printeriga probleemi lauale ära mahtumisega, see sobib ka kõige väiksema töölauaga fotograafilile, disainerile või kunstnikule. Printeri suurus millimeetrites on 723 x 433 x 285 mm.

Milline on nende kahe pildi erinevus?

 

Canoni uus imagePROGRAF PRO-1000 fotoprinter, mis on Canoni esimene professionaalidele suunatud printer, jõuab Euroopas müügile järgmise aasta esimeses kvartalis.

imagePROGRAF PRO-1000_hero BEAUTY

Põhiomadused:

  • Võimalus printida profikvaliteedilisi fotosid kontoritooli tagant lahkumata
  • Ka suured A2 fotod on maksimaalse pildikvaliteediga
  • Välja trükitud piltides on värvid õiged, värvitasakaal on täiuslik ning kaotatud teravuse peale ei pea mõtlema
  • Printeriga saab välja trükkida fotosid otse pilveteenusest, telefonist, tahvelarvutist, lauaarvutis ja isegi otse Canoni kaamerast
  • Printimise workflow’i saab parandada Print Studio Pro plugina abiga

Allikas: Canon

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsung on valmistamas suure ekraaniga tahvelarvutit

Eelmine lugu

Internetti lekkisid BlackBerry Priv telefoni andmed

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised