Connect with us

Apple

Canon esitles A2-mõõdus fotosid printivat profi-fotoprinterit

Avaldatud:

Canon avalikustas uue fotoprinteri nimega imagePROGRAF PRO-1000, mis on loodud kasutamiseks koolidele, kunstnikele, graafilistele disaineritele ja profifotograafidele.

Printeri sees on edasijõudnud 12-tindiga pigmedi põhine süsteem, 1.28” printimspea, kiire protsessor, ning A2 mõõdulisi värvilisi fotosid suudab see printer välja trükkida alla 6 minuti. Tänu printeri võimekusele saab sellise suurusega seadmega printida välja nii kvaliteetseid fotosid, mida sai varem välja trükkida vaid fotolaborites.

imagePROGRAF PRO-1000_paper black&white AMBIENT

Printer töötab lisaks juhtmega ühendusele ka juhtmvebalt – nii saab fotosid printerile väljatrükkimiseks edastada telefonist või otse Canoni kaamerast.

imagePROGRAF PRO-1000_Wifi Pictbridge LIFESTYLE

Tänu printeris olevale L-COA PRO pilditöötlussüsteemile suudab seade välja printida imeilusaid fotosid, millel on täpselt õige värvitasakaal ning ülitäpne tindiasetus. Printer suudab otseloomulikult välja printida igasuguseid suvalisi internetis leiduvaid madalaresolutsioonilis pilte, aga parima tulemuse saamiseks võtab seade vastu 1200ppi resolutsiooniga fotosid, et saavutada maksimaalne pildikvaliteet kos tõetruude värvide ja tugeva joonisega.

imagePROGRAF PRO-1000_Ink set

Pildil on kõik 12 tindikassetti printeri sees

Selleks, et fotosid saaksid välja prinditud sobivale fotopaberile, on Canoni tootevalikus erineva tekstuuriga ICC fotopaberid, mida on saadaval heledamatena, tumedamatena, läikivatena, ilma peegeldusteta jne.

Tänu kompaktsele suurusele pole imagePROGRAF PRO-1000 printeriga probleemi lauale ära mahtumisega, see sobib ka kõige väiksema töölauaga fotograafilile, disainerile või kunstnikule. Printeri suurus millimeetrites on 723 x 433 x 285 mm.

Milline on nende kahe pildi erinevus?

 

Canoni uus imagePROGRAF PRO-1000 fotoprinter, mis on Canoni esimene professionaalidele suunatud printer, jõuab Euroopas müügile järgmise aasta esimeses kvartalis.

imagePROGRAF PRO-1000_hero BEAUTY

Põhiomadused:

  • Võimalus printida profikvaliteedilisi fotosid kontoritooli tagant lahkumata
  • Ka suured A2 fotod on maksimaalse pildikvaliteediga
  • Välja trükitud piltides on värvid õiged, värvitasakaal on täiuslik ning kaotatud teravuse peale ei pea mõtlema
  • Printeriga saab välja trükkida fotosid otse pilveteenusest, telefonist, tahvelarvutist, lauaarvutis ja isegi otse Canoni kaamerast
  • Printimise workflow’i saab parandada Print Studio Pro plugina abiga

Allikas: Canon

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: