Uudised

Internetti lekkisid BlackBerry Priv telefoni andmed

0

BlackBerry esimest Android operatsioonisüsteemiga nutitelefoni oodatakse põnevusega. Varema info kohaselt on teada, et telefoni nimeks on Priv, see on füüsiliste nuppudega, aga täna saime teada rohkem infot telefoni kohta tänu usinatele inimestele, kes märkasid telefoni BlackBerry veebipoes juhuslikult ja tegid telefoni andmetest ruttu pildi, enne kui need eksiklikult avaldatud e-poe kaubad eemaldatakse.

blackberry-priv

Andmetelt on Priv’il 1.8Ghz Qualcomm Snapdragon 808 kiibistik koos 3GB RAM mäuga ja 32GB sisemälu, mida on võimalik laiendada MicroSD mälukaardi abil. Telefoni ekraaniks on 5.4-tolline plastikust nõgus AMOLED ekraan, mille pikslite arv on 2,560 x 1,440 (540 DPI) ning ekraan peaks olema kasutatav ka kinnastega. Tootja sõnul kestab 3,410mAh aku väikese kasutusega kuni 23 tundi.

BlackBerry-Priv
Priv telefoni kaameraks on kooralik 18-megapikslise sensoriga kaamera, millel on ava 2.2 ja see suudab salvestada 4K videod kuni 30 kaadrit sekundis. Esikaameral on 2 megapikslit ja ava 2.8 ning videot salvestab see kuni 720p HD resolutsioonil.

Telefoni hind hakkab olema üsnagi “krõbedad” 700 eurot. Loodetavasti tuuakse Priv telefoni BlackBerry poolt avalikkuse ette käesoleva aasta lõpuks.

Allikas: CrackBerry

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Canon esitles A2-mõõdus fotosid printivat profi-fotoprinterit

Eelmine lugu

Microsoft Edge veebilehitsejale ei tule puginavõimalus enne järgmist aastat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised