UudisedCanon

Canon tegi esimese intregeeritud välklambiga objektiivi

0

Canon tutvustab täna uut EOS M sarja kaameratele mõeldud makroobjektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM. Kompaktsel ja kergekaalulisel objektiivil on head makro-omadused ja maailma esimene sisseehitatud Macro Lite’i välklamp, mis kõrvaldab varju ja pimeduse.

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on oma klassis juhtiva suurendusvõimega objektiiv, mis võimaldab fookusesse saada kõigest 15 mm kaugusel asuvaid objekte. Objektiiv kaalub vaid 130 grammi ja on seetõttu maailma kergeim makroobjektiiv vahetatavate objektiividega peegel või peeglita kaamerate jaoks.

Sisseehitatud Macro Lite’i välklamp võimaldab viia objektiivi pildistatavale esemele väga lähedale, ilma et peaks muretsema vähese valgustatuse pärast. Välku kasutatakse eelkõige väikeste objektide makropildistamisel ning seda saab juhtida lülitist, millega on võimalik muuta valguse tugevust ja suunda. Objektiivi disain aga vähendab nii kaamera kui ka objektiivi poolt heidetavat varju.

Optiline pildistabilisaator kompenseerib käte värisemist pildistamise hetkel ja tagab selge tulemuse. Koos Hybridi pildistabiliseerimise tehnoloogiaga korrigeerib see kaamera värisemist ka nurga all pildistades.

EF-M 28mm

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on maailma esimene autofookusega objektiiv, mis fokuseerib nii lõpmatusse kui ka 1.2x suurendusel. Lisaks väga headele makropildistamise omadustele on EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM objektiivil ümmargune seitsme lamelliga ava tausta sujuvaks udustamiseks ja 45mm fookuskaugus (35 mm ekvivalent) portreede ja laiemate piltide jäädvustamiseks ka liikumise ajal, ilma et oleks vaja objektiivi vahetada.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Nõgusad ekraanid pakuvad lihtsalt silmailu või on telerite tulevik?

Eelmine lugu

Millist kasu annavad Huawei P9 telefoni kaks kaamerat?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised