Uudised

Comet on esimene “õige” veekindel nutitelefon

0

Veekindlaid nutitelefone on turul üsna mitmeid. Näiteks Sony uusim lipulaev Z5 on vähesel määral veekindel, aga kui see kukub näiteks paadist vette, siis on peaaegu garanteeritud, et endam te enda telefoni ei näe. Lisaks, et Comet nime kandev nutitelefon on veekindel, ei vaju see veepõhja, mistõttu saab selle jälle kätte, kui see peaks vette kukkuma.

Comet nutitelefon pole maailma esimene nutitelefon, aga see on maailma esimene veekindel nutitelefon, mis jääb veepinnale vette kukkumise korral.

giphy

Comet nutitelefoni tootjate sõnul on üle 80 miljoni nutitelefoni “surunud” tänu basseini, merre ja vetsupotti kukkumise tagajärjel. Nende sõnul ongi nutitelefoniturult puudu telefonid, mille veekindlusest oleks ka reaalselt kasu.

Lisaks Comet’i veepeal “hõljumisele” on telefon IPx7 tähistusega, mis tähendab et nutitelefon võib olla vee alla kuni 30 minutit ning see kannatab välja liiva ja tolmu.

Üldiste tehniliste näitajate poolest on Comet üsna võimekas- sellel on Qualcomm Snapdragon 810, 2 GHZ’ine Octa-tuumadega protsessor, 4GB RAM mälu, 720p HD ekraan ning 16-megapiksline väga hea kvaliteediga kaamera, millel on võime teha korraga esi-ja tagukaameraga üks pilt ja need kokku lõigata. Nutitelefoni tarkvaraks on Android 5.1 Lollipop.

Comet nutitelefoni tehnilised näitajad

Muuseas on tehnilise poole pealt Comet võimsam kui näiteks iPhone 6S.

Võrdlustabel Comet’i, iPhone 6S’i ja Samsung Galaxy Note 5 tehniliste näitajate vahel

Lisaks väga korralikele tehnilistele näitajatele on Comet nutitelefoni kõned, sõnumid ja muu info krüpteeritud 256 bit AES sõjaväekvaliteedilise krüpteeringuga, mis ei lase kedagi soovimatut teie andmetele ligi.

Üheks väga haruldaseks põnevaks omaduseks Comet’i juures on ka see, et telefoni külejl olev LED värviriba mis näitab erinevaid värve arvestades kehatemperatuuri ja tunnetega.

Comet nutitelefoni LED värviriba

Kui Indiegogo lehel kogub Comet soovitud 100,000 dollarit, siis jõuab Comet poelettidele umbes 360euro eest. Selleks, et raha säästa ja Comet’i masstootmisesse minekut toetada saab Comet’i Indiegogo lehel juba praegu enda tellimuse ära teha, et järgmise aasta Aprillis saada endale 200€ euro eest 32-gigabaidise mälumahuga mudel.

 

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple hakkab teavitama kasutajaid, kelle nutiseadmes olevad rakendused sisaldavad XcodeGhost pahavara

Eelmine lugu

Microsofti uus Lumia nutitelefon hakkab maksma sama palju kui iPhone 6S

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised