Connect with us

Uudised

Corsair tegi avalikuks Katar mängurihiire ja MM300 hiirematid

Avaldatud:

Tuntud mängutarvikute tootja Corsair avalikustas uue täpse mängurihiire nimega Katar ja selle hiirega kokkusobiva hiiremati nimega MM300.

KATAR_17

Corsair Katar pole välimuselt midagi jalustrabavat, aga olles loodud online-mitmikmängude mängimiseks, on selle DJI tundlikkus 8000, mis on väga täpne. Tegu on optilise sensoriga. Katar hiir on väga ergonoomilne, selle osad on kaetud kummeeritud pinnaga ja seade kaalub ainult 85 grammi, mis muudavad selle suurepäraseks kaaslaseks kogu päeva mänguelamustel.

KATAR_15

Katar’il on muidugi võimalus seadistada nuppude funktsioone, sensoritundlikkust ja palju muud läbimõeldud tarkvara abil.

KATAR_14

“Katar suudab mulle pakkuda maksimaalset mänguelamust vaid paari hiireklikiga”, ütles Team Dignitas’i League of Legends’i professionaalne mängija Dong-jin “Helios” Shin.

KATAR_02

 

[divider]54[/divider]

MM300 tippklassi hiirematt

MM300_EXT_03

MM300 mänguritele suunatud hiiremattide seeria on loodud justnimelt Katar hiirele, et saaks ilma tõrgeteta kasutada maksimaalset DPI tundlikkust. Hiirematt on ehitatud kõige sobivamatest koostisosadest, et see ei kuluks, aga samas oleks parim mängukogemus garanteeritud aastateks. Kaasa võtmiseks on matt kergelt kokku rullitav.

MM300_ALL_06

Selleks, et laual hiirematt ei libiseks on selle all kummipadjakesed.

MM300 hiirematti on saadaval kolmes erinevas suuruses, et igaüks leiaks sobiva mudeli vastavalt tema laua suurusele ja seal olevale vabale pinnale.

MM300_ALL_05

[divider]55[/divider]

Katar mängurihiire põhiomadused

Loodud võitmiseks: Hiire arendamisel on kaasa aidanud tippmängurid, et lõpptoode oleks täiuslik.

Mängureziimid: Kui endal pole tahtmist tarkvaras profiile teha ja sätteid muuta, siis on võimalik kasutada eelseadistatud mängureziime.

Kompaktne ja kerge disain: Hiirt on mugav kasutada ka pikematel perioodidel tänu selle kergusele ja seda on hea kaasa võtta tänu väikesele kaalule.

Väga suur DPI tundlikkus: Sellel hiirel saab maksimaalseks DPI tundlikkuseks seada 8,000, mis on suurepärane väga täpsete MOBO ja FPS arvutimängude mängimiseks.

Kasutusmugavus: Hiire mõlemad küljed on kaetud vastupidava kummikattega, mis tähendab et hiirt saavad kasutada nii vasaku kui ka paremakäelised mängurid.

Neli programmeeritavat nuppu: Kõik neli nuppu on 100% seadistatavad tundlikkuse ja ülesannete poolest.

Soovituslik jaemüügi hind: 36.32 EUR

 

MM300 Põhiomadused

Ülim täpsus: Hiirematt on ehitatud selliseks, et ei tekiks ühtegi peegeldust ning mänguelmaus oleks parim.

Ei lähe katki: Hiiremati äärte ümber on kate, mis tagab et hiiremati pealispind ei hakkaks maha kooruma.

Multifunktsionaalne: Hiirematt sobib kasutamiseks nii lasersensoritega kui ka optiliste sensoritega hiirtega

Ei libise laual: Mati all on kummeeritud pind, mis tagab et matt ei libiseks laual mitte ühtegi nanomeetrit

Väikese hiiremati mõõtmed: 256mm x 210mm x 3mm

Keskmise hiiremati mõõtmed: 360mm x 300mm x 3mm

Suure hiiremati mõõtmed: 930mm x 300mm x 3mm

Soovituslikud jaemüügi hinnad

  • MM300 Väike: 13.61 EUR
  • MM300 Keskmine: 18.15 EUR
  • MM300 Suur: 27.23 EUR

[divider]g[/divider]

Saadavus

Katar mängurihiir on juba müügil Corsairi veebilehel ja volitatud edasimüüjate juures, aga Eesti arvutipoodidesse peaks hiir jõudma lähinädalatel. MM300 hiirematid jõuavad müügile novembri lõpuks

 

Allikas: Corsairi pressiteade

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: