Connect with us

Uudised

Corsair tegi avalikuks Katar mängurihiire ja MM300 hiirematid

Avaldatud:

Tuntud mängutarvikute tootja Corsair avalikustas uue täpse mängurihiire nimega Katar ja selle hiirega kokkusobiva hiiremati nimega MM300.

KATAR_17

Corsair Katar pole välimuselt midagi jalustrabavat, aga olles loodud online-mitmikmängude mängimiseks, on selle DJI tundlikkus 8000, mis on väga täpne. Tegu on optilise sensoriga. Katar hiir on väga ergonoomilne, selle osad on kaetud kummeeritud pinnaga ja seade kaalub ainult 85 grammi, mis muudavad selle suurepäraseks kaaslaseks kogu päeva mänguelamustel.

KATAR_15

Katar’il on muidugi võimalus seadistada nuppude funktsioone, sensoritundlikkust ja palju muud läbimõeldud tarkvara abil.

KATAR_14

“Katar suudab mulle pakkuda maksimaalset mänguelamust vaid paari hiireklikiga”, ütles Team Dignitas’i League of Legends’i professionaalne mängija Dong-jin “Helios” Shin.

KATAR_02

 

[divider]54[/divider]

MM300 tippklassi hiirematt

MM300_EXT_03

MM300 mänguritele suunatud hiiremattide seeria on loodud justnimelt Katar hiirele, et saaks ilma tõrgeteta kasutada maksimaalset DPI tundlikkust. Hiirematt on ehitatud kõige sobivamatest koostisosadest, et see ei kuluks, aga samas oleks parim mängukogemus garanteeritud aastateks. Kaasa võtmiseks on matt kergelt kokku rullitav.

MM300_ALL_06

Selleks, et laual hiirematt ei libiseks on selle all kummipadjakesed.

MM300 hiirematti on saadaval kolmes erinevas suuruses, et igaüks leiaks sobiva mudeli vastavalt tema laua suurusele ja seal olevale vabale pinnale.

MM300_ALL_05

[divider]55[/divider]

Katar mängurihiire põhiomadused

Loodud võitmiseks: Hiire arendamisel on kaasa aidanud tippmängurid, et lõpptoode oleks täiuslik.

Mängureziimid: Kui endal pole tahtmist tarkvaras profiile teha ja sätteid muuta, siis on võimalik kasutada eelseadistatud mängureziime.

Kompaktne ja kerge disain: Hiirt on mugav kasutada ka pikematel perioodidel tänu selle kergusele ja seda on hea kaasa võtta tänu väikesele kaalule.

Väga suur DPI tundlikkus: Sellel hiirel saab maksimaalseks DPI tundlikkuseks seada 8,000, mis on suurepärane väga täpsete MOBO ja FPS arvutimängude mängimiseks.

Kasutusmugavus: Hiire mõlemad küljed on kaetud vastupidava kummikattega, mis tähendab et hiirt saavad kasutada nii vasaku kui ka paremakäelised mängurid.

Neli programmeeritavat nuppu: Kõik neli nuppu on 100% seadistatavad tundlikkuse ja ülesannete poolest.

Soovituslik jaemüügi hind: 36.32 EUR

 

MM300 Põhiomadused

Ülim täpsus: Hiirematt on ehitatud selliseks, et ei tekiks ühtegi peegeldust ning mänguelmaus oleks parim.

Ei lähe katki: Hiiremati äärte ümber on kate, mis tagab et hiiremati pealispind ei hakkaks maha kooruma.

Multifunktsionaalne: Hiirematt sobib kasutamiseks nii lasersensoritega kui ka optiliste sensoritega hiirtega

Ei libise laual: Mati all on kummeeritud pind, mis tagab et matt ei libiseks laual mitte ühtegi nanomeetrit

Väikese hiiremati mõõtmed: 256mm x 210mm x 3mm

Keskmise hiiremati mõõtmed: 360mm x 300mm x 3mm

Suure hiiremati mõõtmed: 930mm x 300mm x 3mm

Soovituslikud jaemüügi hinnad

  • MM300 Väike: 13.61 EUR
  • MM300 Keskmine: 18.15 EUR
  • MM300 Suur: 27.23 EUR

[divider]g[/divider]

Saadavus

Katar mängurihiir on juba müügil Corsairi veebilehel ja volitatud edasimüüjate juures, aga Eesti arvutipoodidesse peaks hiir jõudma lähinädalatel. MM300 hiirematid jõuavad müügile novembri lõpuks

 

Allikas: Corsairi pressiteade

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Netipisik

Praegu on .EU domeenidel erihind: 12€ 10ks aastaks

Avaldatud:

Domeenide registreerimist ja serveriteenuseid pakkuv Zone.ee pakub vahemikus 04.04.2018-13.04.2018 Euroopa Liidu .EU domeene 10-aastase registreeringu puhul erihinnaga 12€, mis on tavahinnast enam kui 6 korda soodsam (79,90€).

Tasub meeles pidada, et kampaaniahind kehtib ainult ülalmanitud ajavahemikus, 10 aastaks ning kehtib üksnes uute domeenide registreerimisel. Lisaks pakutakse virtuaalserverit esimeseks aastaks poole hinnaga.

Info kampaania kohta on leitav siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Sisuturundus

Kas mobiiltelefonid jätavad fotokaamerad minevikku?

Avaldatud:

Kerged ja õhukesed, tipptasemel tehnikaga mobiiltelefonid kipuvad järjest rohkemate kasutajate jaoks asendama suhteliselt kohmakaid ja mõõtudelt suuremaid fotokaameraid. Viimaste aastate tehnilised arengud tekitavad küsimusi, kas üsna varsti jõuab kätte aeg, mil fotokaamerad on minevikku jääv tehnika? Juba nüüd võib ju öelda, et tavakasutajale piisab täiesti asjalikuma nutitelefoni kaamerast.

Talvepimeduse ja hämarate õhtute jäädvustamine

Võttes arvesse seda, kui palju on Eestis hämarat ja pimedat aega, siis tihtipeale on vaja pilte teha olukorras, kus valgus ei ole ideaalne. Uuematele mobiiltelefonidele lisatud võimsamad sensorid tähendavad, et ka kehva valgustusega oludes saab kätte kvaliteetse pildi.

Pimedas pildistades on eriti oluline stabiilsus, et pikka säriaega kasutades oleks tulemuseks soovitud pilt, mitte ebamäärane udukogu. Telefoniga pildistades aitab seda saavutada öörežiimi aktiveerimine ning telefoni kindel fikseerimine.

Lihtsalt käes hoidmine ei pruugi selge pildi saamiseks piisav olla, vaid telefon tuleks kuskile toetada ja kasutada viitega pildistamist. Kes teab, et ta pildistab pimedas väga palju, peaks valima optilise stabilisaatoriga telefoni, mis aitab pilti stabiliseerida. Seeläbi saada terav ning selge võte.

Võrreldes fotokaameraga, on telefonide nõrgaks küljeks kiire liikumise – tipptasemel esitust tegeva sportlase või metsas oma elu elav linnuke – pildistamine. Kuigi ka telefonide kaameratele on järjest lisatud erinevaid võimalusi, siis kui kasutaja pildistab tihti kiiret liikumist, tasub kaaluda fotokaamera ostmist.

Aku kestvus võib olla probleemiks

Veel üheks mobiiltelefonide nõrgaks küljeks on olnud aku kestvus. Kui telefoniga ainult pildistada, siis ei pruugi probleemi tekkida, ent kui samal ajal surfatakse ka internetis, helistatakse või kasutatakse rakendusi, tühjeneb aku hulga kiiremini kui fotokaameral.

Üheks lahenduseks on akupankade kasutamine, mis võib tunduda küll tüütuna, ent tõtt öelda ei pääse akudele mõtlemisest ka fotokaameraid kaasaskandvad professionaalsed fotograafid. Eriti märgatav on akupanga või lisaaku vajalikkus külma ilma korral, kus aku tühjeneb märgatavalt kiiremini.

Mobiiltelefoni kasutamine on kaamera kaasaskandmisest mugavam

Alates esimestest kaameravõimalusega mobiiltelefonidest on nende vaieldamatuks eeliseks olnud aga mugavus. Telefoniga pildistades ole vaja kaasas vedada mitte ühtegi lisavidinat ega mõelda sellele, kas laadija ning data kaabel kotti mahuvad. Kasutada saab tehnikat, mis juba nagunii taskus on.

Mobiiltelefoni vahendusel on ülikerge tehtud fotosid ka koheselt jagada, samas kui kaamera kasutamine tähendab fotode arvutisse laadimist, töötlemist ja alles seejärel teistele näitamist. Kuigi tehakse kaameraid, kust saab foto otse pilve laadida, ei ole need siiski sedavõrd tavapärased kui nutitelefonid.

Tänu rakendustele on ka piltide telefonis töötlemine võrdlemisi lihtsaks muutunud. Enamike  rakenduste kasutamine ei nõua mingeid eelteadmisi ning vaid paari liigutusega saab suvalisest klõpsust tõeliselt professionaalse väljanägemisega foto.

Kui seda fotot soovitakse aga välja trükkida, et näiteks elutuppa seinale panna, siis võib telefoniga tehtud pildi kvaliteedist küll väheseks jääda. See on ka üheks põhjuseks, miks nutitelefon ei suuda praegusel ajal asendada professionaalset fotokaamerat. Kokkuvõtlikult võib öelda, et olulisi mälestusi jäädvustades tasub eelistada heal tasemel kaameraga professionaali, ent igapäevaseid pilte tehes piisab täiesti taskus olevast telefonist.

Vali telefon vastavalt tegelikele vajadustele

Inimesel, kelle jaoks on oluline võimalus ise pildistamise iga nüanssi kontrollida, tasub kaaluda pigem kaamera ostmist, mis pakub pildistamisel rohkem paindlikkust ning rohkem võimalusi.

Kui on aga kindel soov kasutada pildistamiseks ainult telefoni, siis on vaja ostes erilist tähelepanu pöörata just telefoni kaamerale ja jälgima seda, et seadeid saaks manuaalselt muuta.

Kuigi automaatrežiim on suureks abiks, siis tõsisemale pildistajale ainult sellest ei piisa. Võimalus säriaega, valgustundlikkust ja ava ise muuta, on hea pildi saamisel olulise tähtsusega. Seetõttu ei saa fotokaameraga tehtava pildiga võistlevat kvaliteeti oodata igalt telefonimudelilt.

Võimalik et mõne aasta pärast, kui telefonide kaamerad on veelgi rohkem fotokaameratele järgi jõudnud, on ka kõige odavamate mudelitega võimalik ilma liigselt vaeva nägemata teha  tipptasemel pilte. Seni tuleb aga mõelda sellele, miks sa pilte teed, mis nendega pärast pildistamist edasi saab ning seejärel valida hoolikalt sobiv telefonimudel või investeerida siiski korraliku fotokaamera soetamisse.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: