Connect with us

Uudised

Dell kuulutas välja uue territoriaalvõrkude ja andmekeskuste võrgulahenduse

Avaldatud:

Dell teatas laiendustest võrgulahenduste tootevalikusse, mis on vastuseks territoriaalvõrkude ja andmekeskuste suurenenud vajadusele suuremate ülekandekiiruste järele. Territoriaalvõrkudele tutvustati uut arhitektuuri, mille keskmeks on uus Dell Networking C9010 Network Director switch koos C1048P Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Samuti avalikustas Dell Networking S6100-ON andmekeskuse, mis kombineerib mitmekiiruselise ühenduvuse, modulaarsuse ja avatud võrgustiku.

„Dellis lähenetakse võrguühendustele terviklikult – alates serveriruumi ja –koormuste ühendamisest, ning lõpetades lauaarvutite ja mobiilsete seadmete ühendamisega,“ ütles Tom Burns, Delliasepresident. „Meil on hea meel tutvustada uusi tooteid, mille abil aitame oma klientidel tulevikuks valmistuda.”

Uus territoriaalvõrgu arhitektuur: Dell Networking C9010 Network Director kommutaator ja C1048P Rapid Access Nodes juurdepääsusõlmed

Delli uus territoriaalvõrgu arhitektuur on mõeldud keskmistele ja suurtele võrkudele, pakkudes tervikule ühtset ligipääsu. Ühtlasi tuuakse  administreerimine ja tarkvarauuendused ühte kontrollpunkti, kust on lisaks võimalik programmeerida ka tarkvarasätteid. Samuti võimaldavad standardprotokollid kasutada olemasolevaid Dell Networking N-seeria kommutaatoreid juurdepääsusõlmedena.

Uus Dell Networking C9010 Network Director on uue põlvkonna mitmekiiruselise toega modulaarne switch ja ühtlasi esimene platvorm, mis põhineb uuel arhitektuuril. See tagab kuni 4000 tsentraalselt hallatava virtuaalse pordi optimaalse skaleeritavuse, eluaegse paindlikkuse 10Gb ja 40Gb Ethernetiga toega, mis viiakse tulevikus üle 100Gb peale, et täita ülekandekiirustee kasvavaid nõudeid.

C9010 tegelik võimsus peitub aga koostöös C1048 Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Dell Networking C1048P laiendab C9010 Network Director kommutaatori võimalusi, pakkudes võimendatud Etherneti jõudlust koos kasutajapoolse ligipääsu ja ühenduvusega ka vastassuunas. C1048P on rakendatav nii eraldiseisvana kui ka seadmekapi konfiguratsioonis ning sellele on võimalik juurutada uut arhitektuuri ka hiljem, lihtsustades hooldust ja teisi toiminguid. Kulude optimeerimiseks võib olemasolevaid Delli N-seeria kommutaatoreid kasutada juurdepääsusõlmena, kasutades selleks peagi ilmuvat tarkvarauuendust.

Uus Dell Networking S6100-ON mitmekiiruseline modulaarne seadmekapi kommutaator

Dell Networking S6100-ON ühendab uusima täiendusena S-seeria andmekeskuste kommutaatorite perekonnas mitmekiiruselise ühenduvuse modulaarsusega ja avatud ühenduvusega, olles ideaalne andmekeskuste haldajatele, kes otsivad seadmekapis maksimaalset paindlikkust ja juhitavust. Läbi mitmete laiendusmoodulite on klientidel võimalus kasutada erinevaid pordikiiruste kombinatsioone vahemikus 10-100 GbE, seda nii QSFP28 kui ka CXP portide juures. Suurendatud tiheduse, jõudluse ja lihtsustatud haldusega on Delli S6100-ON ideaalne virtualiseerimiseks, pilveks ja suurteks andmeanalüüsikeskkondadeks – kõik vajalikud elemendid tulevikuks valmistunud ettevõttele.

 

Allikas: Dell’i pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Sisuturundus

CEBIT tuleb taas, nüüd uues kuues

Avaldatud:

CEBIT 2018

Mis tuleb eestlasele esimesena meelde, kui mõelda Saksamaa peale? Autod, õlu, vorst? Midagi olulist on veel – suur infotehnoloogia mess CEBIT, mis toimub vahemikus 11-16 juuni. See on läbinud mahuka uuenduskuuri, muutunud on nii sihtgrupp, sisu kui värv.

Neile, kes on tehnoloogiaalaseid uudiseid jälginud, on ilmselt meelde jäänud sellised messid nagu CES või MWC, kuid nende kõrval ei maksa unustada ka suurema külastajatearvuga CEBIT-it. Seda külastas möödunud aastal ligi 200 000 inimest.

CEBIT 2018 katab äri, valitsuse ja ühiskonna digitaliseerimist iga võimaliku nurga alt. Messilt võib leida nii väljapanekuid, konverentse kui ka võrgustike loomist.

Alates eelolevast korrast on messil neli suunda:

  • d!conomy – seitsmes hallis saab tutvuda digitaalse transformatsiooni ning selle trendidega, koguda inspiratsiooni ning äri teha;
  • d!tec – tuleviku tehnoloogiad, alustades immersiivsete tehnoloogiatega, blokiahelaga, tehisintellektiga ja lõpetades liitreaalsusega;
  • d!talk – konverentsid ja töötoad tunnustatumate digitaalajastu liidritega;
  • d!campus – esitlused, elav muusika, tänavatoit – see on uutmoodi suhtlus teiste asjatundjatega.

Soodushinnaga messipileti saab vormistada siin. Sooduskood: PH3S2cNv8r.

Messipileteid saab soetada ka Saksa-Balti Kaubanduskojast:
Tel: +372 6276 944
E-mail: [email protected]

NB! Pileti hind tõuseb alates 28. maist.

Rohkem infot CEBIT-i kohta leiab veebilehelt www.cebit.de

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Täna 13 aastat tagasi laeti üles esimene YouTube’i video

Avaldatud:

23. aprillil 2005 laadis YouTube’i kaasasutaja Jawed Karim oma äsja loodud videokeskkonda üles selle kõige esimese video – 18-sekundilise San Diego loomaaias filmitud klipi.

Kuigi video ise on hästi lihtne, näidates taustaks elevante, siis sellel oli suur mõju loodud veebiplatvormi edasisele arengule.

„Pärast kõige esimest klippi hakkas YouTube’i populaarsus hüppeliselt kasvama ning on praeguseks jõudnud nii kaugele, et selles keskkonnas vaadatakse iga päev umbes viis miljardit videot,“ ütles Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

Seliov toob välja mõned põnevamad faktid YouTube’i kohta:

YouTube’i keskkonnas vaadatakse ligi 1 miljard tundi sisu iga päev.

  • Kõige enam vaadatud video on Luis Fonsi ja Daddy Yankee lugu Decpacito, mida on tänaseks vaadatud kokku üle viie miljardi, täpsemalt 5 068 980 605 korda.
  • PSY – Gangnam Style oli põhjus, miks YouTube’il tuli ümber teha vaatamiste numbri loendamine. Enne seda oli võimalik vaatajanumbreid koguda ühele videole kuni 2 147 483 647 ehk üle 2,4 miljardi, kuid Gangnam Style oli sedavõrd populaarne, et purustas esialgse vaatamiste piirangu ning tänaseks on antud videot vaadatud juba 3,1 miljardit korda.
  • Korraga veedetakse YouTube’is keskmiselt 40 minutit.
  • 62 protsenti videokeskkonna kasutajatest on mehed ning nende lemmikvideoteks on jalgpall ja strateegiamängud.
  • YouTube’il on üle 30 miljoni aktiivset kasutajat iga päev; ühes kuus külastab lehte umbes 1,53 miljardit kasutajat.

Kõige esimene YouTube’i video on nähtav siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: