Uudised

Dell kuulutas välja uue territoriaalvõrkude ja andmekeskuste võrgulahenduse

0

Dell teatas laiendustest võrgulahenduste tootevalikusse, mis on vastuseks territoriaalvõrkude ja andmekeskuste suurenenud vajadusele suuremate ülekandekiiruste järele. Territoriaalvõrkudele tutvustati uut arhitektuuri, mille keskmeks on uus Dell Networking C9010 Network Director switch koos C1048P Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Samuti avalikustas Dell Networking S6100-ON andmekeskuse, mis kombineerib mitmekiiruselise ühenduvuse, modulaarsuse ja avatud võrgustiku.

„Dellis lähenetakse võrguühendustele terviklikult – alates serveriruumi ja –koormuste ühendamisest, ning lõpetades lauaarvutite ja mobiilsete seadmete ühendamisega,“ ütles Tom Burns, Delliasepresident. „Meil on hea meel tutvustada uusi tooteid, mille abil aitame oma klientidel tulevikuks valmistuda.”

Uus territoriaalvõrgu arhitektuur: Dell Networking C9010 Network Director kommutaator ja C1048P Rapid Access Nodes juurdepääsusõlmed

Delli uus territoriaalvõrgu arhitektuur on mõeldud keskmistele ja suurtele võrkudele, pakkudes tervikule ühtset ligipääsu. Ühtlasi tuuakse  administreerimine ja tarkvarauuendused ühte kontrollpunkti, kust on lisaks võimalik programmeerida ka tarkvarasätteid. Samuti võimaldavad standardprotokollid kasutada olemasolevaid Dell Networking N-seeria kommutaatoreid juurdepääsusõlmedena.

Uus Dell Networking C9010 Network Director on uue põlvkonna mitmekiiruselise toega modulaarne switch ja ühtlasi esimene platvorm, mis põhineb uuel arhitektuuril. See tagab kuni 4000 tsentraalselt hallatava virtuaalse pordi optimaalse skaleeritavuse, eluaegse paindlikkuse 10Gb ja 40Gb Ethernetiga toega, mis viiakse tulevikus üle 100Gb peale, et täita ülekandekiirustee kasvavaid nõudeid.

C9010 tegelik võimsus peitub aga koostöös C1048 Rapid Access Node juurdepääsusõlmega. Dell Networking C1048P laiendab C9010 Network Director kommutaatori võimalusi, pakkudes võimendatud Etherneti jõudlust koos kasutajapoolse ligipääsu ja ühenduvusega ka vastassuunas. C1048P on rakendatav nii eraldiseisvana kui ka seadmekapi konfiguratsioonis ning sellele on võimalik juurutada uut arhitektuuri ka hiljem, lihtsustades hooldust ja teisi toiminguid. Kulude optimeerimiseks võib olemasolevaid Delli N-seeria kommutaatoreid kasutada juurdepääsusõlmena, kasutades selleks peagi ilmuvat tarkvarauuendust.

Uus Dell Networking S6100-ON mitmekiiruseline modulaarne seadmekapi kommutaator

Dell Networking S6100-ON ühendab uusima täiendusena S-seeria andmekeskuste kommutaatorite perekonnas mitmekiiruselise ühenduvuse modulaarsusega ja avatud ühenduvusega, olles ideaalne andmekeskuste haldajatele, kes otsivad seadmekapis maksimaalset paindlikkust ja juhitavust. Läbi mitmete laiendusmoodulite on klientidel võimalus kasutada erinevaid pordikiiruste kombinatsioone vahemikus 10-100 GbE, seda nii QSFP28 kui ka CXP portide juures. Suurendatud tiheduse, jõudluse ja lihtsustatud haldusega on Delli S6100-ON ideaalne virtualiseerimiseks, pilveks ja suurteks andmeanalüüsikeskkondadeks – kõik vajalikud elemendid tulevikuks valmistunud ettevõttele.

 

Allikas: Dell’i pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone 6S’il ei ole parim telefonikaamera!

Eelmine lugu

Elion hakkab kasutajatele pakkuma ülikiiret 500/500Mbit/s koduinternetti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised