UudisedSonyApple

iPhone 6S’il ei ole parim telefonikaamera!

0

dxo mark iphne 6sPaljude inimeste sõnul on parim telefonikaamera iPhone’il, aga DXO Mark’i viimane test väidab vastupidist.

Fotograafiaspetsalistid DXO Mark’ist hindasid 6S’iga tehtud piltide kontrasti, autofookust, tekstuuri, digimüra, välklampi ning nutitelefon sai 82 punkti 100-st.

iPhone 6S’i tulemus on küll hea, aga näiteks Motorola Moto X Style, Samsung Galaxy Note 4, LG G4 ja Google Nexus 6P said 84 punkti. Samsungi uus Galaxy S6 Edge telefon sai lausa 86 punkti ning kõige parem telefonikaamera on Sony Xperia Z5-l.

Apple’i iPhone 6S nutitelefonis olev kaamera on 12. megapiksliga ja suudab salvestada 4k videot, aga Sony uusimas Z5 telefonis olev kaamera jäädvustab kuni 23. megapikslisi fotosid. Sony on ka väga uhke enda uusimas telefonis oleva hübriid autofookuse üle, mis suudab fokusseerida ainult 0,03 sekundiga.

https://www.youtube.com/watch?v=OGqfFQdSbIw

iPhone 6S’i omanikud ei pea kohe poodi jooksma ja enda telefone välja vahetama, sest iPhone’i kaamera on üks parimatest, aga tore on see, et Android telefonide kaamerad on lõpuks Apple’ile järele jõudnud.

Allikas: DXO Mark

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi uus Galaxy nutitelefon võib saada samasuguse survetundliku ekraani nagu iPhone 6S’il

Eelmine lugu

Dell kuulutas välja uue territoriaalvõrkude ja andmekeskuste võrgulahenduse

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised