Uudised

DJI Osmo salvestab profikvaliteedilisi 4K videoid soodsa hinnaga

0
Päris paljud kaamerad salvestavad tänapäeval videod. Paljudel on optiline pildistabilisaator ja kõik teevad HD videot, aga ilma ülikallite gimbaliteta on võimatu saada profikvaliteedilist stabiilset videot. DJI’s Osmo on esimene tavatarbijatele suunatud 4K kaamera, mis on gimbal’i (magnetitel ja mootoritel põhineval stabiliseerimissüsteemil) küljes. Erinevalt samal põhimõttel toimivatest profisüsteemidest, mahub DJI Osmo kaamera kätte ära.
[one_fourth]

dji_osmo1

[/one_fourth][three_fourth_last] [/three_fourth_last]

DJI Osmo on üks parimatest profitasemel stabiliseeritud 4K kaameratest, mis hetkel saadaval on.

Osmo põhiomadused:

  • Automaatne panoraami tegemine (vajutades nupule teeb kaamera pilte keerates kaamerat 360 kraadi ja pärast lõikab ise pildid kokku teravaks panoraamiks.
  • Pikk säriaeg – Kuna gimbal stabiliseerib kaamerat nii hästi, on võimalik teha Osmo-ga teravaid kaadreid ka väga pika säriajaga, sest gimbali stabillsus on võrreldab statiiviga.
  • Aeglubbis video – Kaamera suudab Fulll HD 1080p režiimis salvestada videot kuni 120 kaadrit sekundis.

Kuna tegu on sarnase kaameraga, mis on DJI Inspire 1 drooni pardal, on ka Android rakendus täpselt sama. DJI GO rakendusest saab muuta kõiki kaamera parameetreid ning muidugi vaadata enda jäädvustatud stabiilseid videoklippe ja jagada neid kohe pärast salvestamist enda sõradega sotsiaalmeedias.

dji_osmo2

Osmo kaamerat on võimalik kinnitada ka DJI droonide külge, et sama kaameraga teha aerovideoid ja fotosid kõrgustes. Osma kaamera ise hakkab maksma ligikaudu 600€, aga gimbal ja muu lisvarustus on juurdeostetav.

Allikas: DJI

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook Messenger on lõpuks saadaval Apple Watch’ile

Eelmine lugu

Safari veebilehitseja hakkab peatselt otsingutulemustena kuvama iOS rakendusi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised