DroonidUudised

DJI Phantom 3 Pro droon saab endale varsti autopiloodi

0

Hiljutine uudis, et kõrgema klassi DJI droonile Inspire 1’le tuleb võimalus, et droon saab ise sõita valitud punktid läbi ajas madalama klassi DJI Phnatom drooni omanikud veidike kurvaks.
Tänane DJI uudis tegi kindlasti mõned Phantom drooniomanikud jälle õnnelikuks, sest 7- septembril ilmuv rakenduse uuendus laseb seada kaardile punktid, kuhu droon peab ise lendama. Lisaks on võimalik panna droon ühte kindlat objekti jälgima, samal ajal võib droon liikuda, et saavutada huvitavaid kaadreid. Üheks põnevaks uuenduse osaks on ka võimalus lasta droonil pilooti n.ö “jälitada”. See tähendab seda, et droon sõidab juhile järgi ükskõik kuhu ta läheb kasvõi bussiga. Enne on muidugi vaja droon lennutada piisavale kõrgusele, et takistuseks ei jääks elektrilinnid ega puud. Lisaks leiab uuendatud rakendusest parema kontrolli verivärske DJI Standard drooni juhtimiseks kui suunataju on kaudma läinud. Viimaseks saavad DJI Phantom 3 Standard drooni omanikud olulise lisa, mis lubab Phantom 3 Advanced drooniga salvestada 2.7K (2704×1520) videot. Enne oli maksimaaleseks video suuruseks FullHD ehk 1920×1080.
Foto: TehnoBoysEesti

Juba 5 päeva pärast on võimalik kasutada DJI Phantom 3 Professional drooniga võimalusi, mis olid varem saadaval vaid kõrgema otsa droonidele või uuele Phantom 3 Standardile. Enam ei ole erilist müügiargumenti Phantom 3 Standardi juures, sest teised uued droonid suudavad teha samasuguseid toiminguid õhus.

Allikas: Engadget

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Android Wear jõudis jalgrattale!

Eelmine lugu

Samsungi uus vidin paneb teleri kinni kui vaataja magama jääb

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Droonid