UudisedEesti

Eesti Telekomi müügikanalites on enne jõule kõige rohkem ostetud iPhone 6s-i

0

EMT ja Elion (Eesti Telekom) otsustasid avaldada statistika tehnikavidinatest, mida on sel aastal vahetult enne jõule kõige rohkem soetatud.

EMT ja Elioni müügikanalites on tänavune müügihitt number üks iPhone 6s, mida on saatnud edu alates müügile tulekust. iPhone tuli müügile alles mõned kuud tagasi, aga see on igal aastal klientide lemmikuks osutunud. iPhone 6s’i kliendihind on 739 eurot.

Lotte telefonLastele suunatud Lotte disainiga nutitelefonid oleksid nagu turult vahepeal kadunud, aga statistika kohaselt on ka Lotte disainiga Huawei Y5 nutitelefoni saatnud suur edu, kõige rohkem praegu, kus “päkapikud” poetavad neid lastele jõulukuuse alla. Lastele suunatud Lotte nutitelefon maksab kliendihinnaga 99 eurot ning populaarne Lotte disainiga Lenovo Tab 2 tahvelarvuti maksab 159 eurot.

EMT ja Elioni kliendid kasutavad hetkel ära ka võimalust soetada endale 600 eurot maksev Galaxy S6 nutitelefon, millega saab tasuta kaasa Samsung Gear VR virtuaalreaalsuse prillid väärtuses 129 eurot.

Heliseadmete poolelt on tänavu positiivseks üllatajaks Marshalli bränd, mille Stanmore bluetooth kõlar hinnaga 399€ osutus väga populaarseks.

Suur nõudlus on ka lastele mõeldud kõrvaklappide Coloud Boom Kids järele, mille hind on 29,90€.

Telerite arvestuses on klientide lemmikuks kerkinud 43-tollised ekraanid. Kõige paremini on detsembris läinud kaubaks 43-tolline Samsungi LED teler (J5502) ja sama suure ekraaniga LG LED teler (LF630V), mille hinnad on 450 ja 549 eurot. Samuti on hea nõudlus 32-tollise Philipsi LED teleri (4100) järele, mis maksab kliendihinnaga ainult 229 eurot.

Sülearvutite jõulumüügi TOP5 hulka arvutid hindadega 430-1200 eurot. Odavama hinnakassi poolelt (429€) on esindatud Dell Inspiron 15, teiseks populaarseks mudeliks on Lenovo IdeaPad G50-80, mille hind on 579€. Järgnevad kallima hinnaklassi (1200€) Apple MacBook Air, 589 eurot maksev Dell Inspiron ning 699 eurot maksev Lenovo IdeaPad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Vanad LG nutitelefonid said uue Androidi tänu CyanogenMod’ile

Eelmine lugu

VR peakomplekt Oculus Rift jõuab poelettidele järgmisel aastal

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised