LGUudised

Vanad LG nutitelefonid said uue Androidi tänu CyanogenMod’ile

0

Nutitelefonid nagu LG G3 S, G3 Beat, LG G2 Mini ja Optimus L70 on juba üsna vanad ning ametlikust Android 6.0 operatsioonisüsteemist saavad nende seadmete kasutajad ainult unistada.

Tihtipeale on ainsaks võimaluseks vanadele telefonimudelitele uusima Androidi paigalduseks mitteametlikud Androidi süsteemid, millel võib olla võimalusi isegi rohkem kui originaalil, aga kuna need pole tootja poolt soovitatud kaob seadmel garantii ära.

rsz_tehnikapilg_tunnuspilt_lg_g4Nüüdsest on võimalik eelnevalt nimetatud LG nutitelefonidel saada täiesti tasuta Android 6.0 operatsioonisüsteem, kui installeerida CyanogenMod ehk modifitseeritud versioon Androidist.

Üllataval kombel pole loetletud telefonide hulgas LG G3 S’i suuremat venda, G3 telefoni, millele saab Android 6.0’i hiljem.

CyanogenMod on tasuta n-ö operatsioonisüsteem ka uuematele telefonidele, sest lisaks uue Androidi pakkumisele, on seal palju rohkem kohandamisvõimalusi ja funktsioone, kui originaalis.

Selleks, et CyanogenMod’i paigaldada, peab telefon olema rootitud, ehk seadmel peavad olema admistraatoriõigused.

Kui see on tehtud, siis saab läbi USB kaabli CyanogenMod’i telefoni mällu salvestada ning sealt selle installida.

Selleks, et telefoniomanikel ei tekiks hiljem segadust, tuleb ära mainida, et telefoni koodnimi ei ole telefoni tootjapoolne nimi. Näiteks LG G3 S’i koodnimi on “jag3gds”, G3 Beat’i koodnimi on “jagnm”, G2 Mini koodnimi on “g2m” ja Optimus L70 koodnimi on “w5”.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG uus robottolmuimeja on turvamees, mänguasi, koristaja ja palju muud

Eelmine lugu

Eesti Telekomi müügikanalites on enne jõule kõige rohkem ostetud iPhone 6s-i

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG