Uudised

Ehita ise nutikell: Blocks’i modulaarne nutikell kogub Kickstarteris toetust

0

Kes küll ei tahaks ise endale nutikella komplekteerida? Käsitöösõltlastest tehnikahuvilistele on nüüd Kickstarteri lehel toetust kogumas Blocks’i nutkell, mille saab ise sobivatest osadest kokku panna. Annetades 195 dollarit, saate ümmarguse ekraaniga nutikella, mis jälgib kasutaja aktiivsust, kuvab tevaitusi ja kuulab häälkäsklusi.

 

Kui aga maksta 250 dollarit, siis saate vähemalt 4 moodulit, millega saab ise endale ehitada sobiva nutikella, sõltumata sellest, mis tuntud tootjalte te truu olete.

Kui raha on makstud, siis peaks kell kohale jõudma järgmise aasta kevadel. Sinna on veel mitmeid kuid aega, aga nii see kipub kõikide Kickstarteri tehnikatoodetega olema. Blocks’i sõnul on nende nutikellal helge tulevik, sest varsti plaanitakse turule tuua lisamooduleid, mis lisavad kellale sõrmejäljelugeja ning mobiilandmeside toe.

open-platform-unique-2

Blocks on enda Kickstarteri lehel juba teeninud soovitud 250,000 dollarit ja nüüd on kindel, et modulaarne nutikell jõuab lähitulevikus ka poelettidele.

coreclock

Allikas: Kickstarter

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple’i iMovie ja Final Cut Pro X programmid iMac’ile saavad 4K videomonteerimise toe

Eelmine lugu

Toshiba uus DynaTab tahvelarvuti tuleb koos Wacomi puutepliiatsiga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised