UudisedToshiba

Toshiba uus DynaTab tahvelarvuti tuleb koos Wacomi puutepliiatsiga

0

Toshiba avalikustas uue DynaPad nime kandva tahvelarvuti, mis on 12-tollise ekraaniga kaks-ühes sülearvuti sarnaselt Microsoft Surface’ile. Toshiba on tahvelarvuti valmimisel teinud koostööd Wacom’iga ja tahvelarvutiga tuleb ostes kaada bambusest valmistaud täpne puutepliiats.

Toshiba-DynaPad-N72-1444729650-0-0

Selleks et kunstihuvilistel kasutajatel oleks hea DynaPad’iga kunsti teha, on tahvelarvutil selge Full HD (1080p) ekraan, mille peal on mitmed erinevad kihid, mis takistavad sõrmejälgede ja peegelduste tekkimist ekraanile. Eriliseks graafiliseks tööks ja mängimiseks Toshiba uusim tahvel loodud ei ole, sest seda hoiab töös ünsa aeglane 1.44 GHz Intel Atom protsessor ja RAM mäu on tahvlil 4GB. Teistele praeguse aja tahvelarvutitele DynaTab järgi ei jõua kiiruselt, aga tootja sõnul on tegu maailma kõige kergema ja õhema 12-tollise ekraaniga tahvelarvutiga. Ilma klaviatuurita kaalub tahvelarvuti “vaid” 569 grammi ja koos klaviatuuriga täpselt 996 grammi. Toshiba-dynaPad-Windows-10-Tablet-image-2-1024x671

Uus DynaPad tahvelarvuti on hetkel Jaapanis juba müügil, aga Euroopasse ja Ameerikasse peaks tahvelarvuti jõudma alles järgmise aasta esimesteks kuudeks. Hind peaks jääma umbes 1200 euro juurde.

Allikas: Windows

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Ehita ise nutikell: Blocks’i modulaarne nutikell kogub Kickstarteris toetust

Eelmine lugu

OnePlus X nutitelefon tuleb juba oktoobri lõpus

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised