EestiUudised

Elion sulgeb peatselt Hot.ee meiliteenuse

0

Juba 15 aastat paljude Eestlaste e-kirju vahendanud Eesti Telekomi (Elioni) meiliteenus Hot.ee lõpetab töö järgmise aasta 31. märtsil.

Senikaua saavad kasutajad enda meile lugeda, saata ja muudki teha vanamoodsas Hot.ee keskkonnas, aga alates 1. aprillist Hot.ee meiliteenus enam ei toimi ning ainsaks võimaluseks enda @hot.ee ja teiste meilide haldamiseks on Elioni uus lehekülg Suhtlus.ee.

suhtlus_header

Lisaks sellele, et Suhtlus.ee-s on võimalik enda Hot.ee meiliaadressit hallata, saab sinna lisada mitmeid erinevaid meiliaadresse ja neid kõiki mugavalt ühest kohast hallata.

Suhtlus.ee-s on suur hunnik reklaame ning nende eemaldamiseks on võimalus kasutada reklaamiblokeerijaid või soetada endale vähemalt 100GB Suhtlus Pilve pakett, mis eemaldab automaatselt teie Suhtlus.ee keskkonnast kõik reklaamid.

Suhtlus Pilv on eestimaine pilveteenus, mis toimib koos Suhtlus.ee-ga. Tasuta on võimalik saada kuni 2 GB pilveruumi, aga saadaval on ka 100 GB pakett ja 500 GB paketid hindadega 1.94 ja 6.95 eurot kuus.

Suhtlus.ee keskkond on suurepärane ka ettevõtetele, sest sellega saab siduda EMT või Elioni telefoninumbrid ja veebis vaadata vastamata kõnesid, saata tekstsõnumeid ja teha palju muud.

Kahjuks ei ole Suhtlus.ee keskkonnas vanu teenuseid nagu Kalender, Intranet, Mängud, E-kaardid ja Ilmateade, mis on veel viimaseid kuid Hot.ee saidil olemas.

Samuti sulgeb Eesti Telekom 31. märtsil kõik hot.ee algusega tasuta saadud domeenid, mille andmed salvestatakse kasutaja Suhtlus Pilve.

Hüvasti Hot.ee, me jääme sind alati mäletama.

Uuri lisa muudatuste kohta siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Dell esitles IoT toetavat Edge 5000 gateway’d

Eelmine lugu

Detsembris tuleb Eestis müügile LG esimene metallist nutitelefon LG Zero

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti