Foto: Kuvar
Eesti Elisa Uudised

Elisa muutis kõne- ja internetilevi Tartumaal paremaks

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Elisa püstitas suve alguses Tartumaale lisaks olemasolevatele tugijaamadele 19 uut 3G ja 4G tugijaama, et muuta oma klientidele selles piirkonnas paremaks nii kõnelevi kui ka mobiilse interneti teenuskvaliteet.

Elisa tehnoloogiaüksuse juhi Toomas Polli sõnul kasutas Elisa Tartumaal leviala tihendades madalamat 3,5G sagedust, mille leviulatus on parem ja jõuab hästi ka siseruumidesse. „Läbiviidud uuendused 3G võrgus annavad klientidele oluliselt paremad levitingimused ning tänu madala sageduse kasutamisele saab klient väga korraliku levi ka siseruumides,“ rääkis Toomas Polli. 4G tugijaamade lisamine omakorda andis klientidele mobiilse interneti kasutamiseks paremad alla- ja üleslaadimiskiirused.

Tartumaa projekti raames lisas Elisa uued 3G tugijaamad Kärevere, Ilmatsalu, Vorbuse, Haage, Külitse, Tõrvandi, Ülenurme, Reola, Roiu, Luunja, Vara, Vedu, Tila, Võibla ja Ihaste piirkondadesse. 4G tugijaamad said lisaks Ilmatsalu ja Laeva piirkonnad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: