Foto: Elron
Eesti Elisa Uudised

Elroni rongid said Elisa 4G Interneti osas täiendust

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

„Rong on hea ja turvaline liikumisvahend ning sobiv keskkond, kus kooliõpilastel on aega nutiseadmetes õppetöödega ning täiskasvanutel tööasjadega tegelemiseks,“ tõi Elisa võrgujuhtAndrus Kaarelson välja rongisõidu jooksul kasutatavate nutiseadmete kasutusmugavusi.

Et internetiühendus saaks rongiga liiklejale veelgi sujuvamaks täiendas Elisa 4G levi Viljandi ja Tartu rongiliinide kõrvale jäävates tugijaamades. „Elroni rongides on tarbijal kasutada WiFi lahendus, mis kasutab oma tööks Elisa tugijaamade signaale väljaspool ronge asuvatest mastidest. Suures ulatuses oli Tallinn-Viljandi ja Tallinn–Tartu sõidusuundadel 4G internet juba olemas, nüüd ehitasime selle veel tihedamaks,“ rääkis Andrus Kaarelson.

Kaarelson täpsustas, et WiFi- ühendust saavad Elroni rongides kasutada kõikide operaatorite kliendid. „Piisab sellest, kui kasutajal on olemas WiFi võimeline seade,“ lisas Elisa võrgujuht.

Allikas: Elisa Eesti

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: