Uudised

GoPro esitles uusi kaameraid ja drooni

0

Lõpuks on see hetk kätte jõudnud, mida on paljud filmitegijad ja spordisõbrad pikisilmi oodanud. Nimelt maailma populaarseim väikeste ja veekindlate kaamerate valmistaja GoPro avalikustas ühe uue kaamera, teise uue kaamera, ja ka Karma-nimelise drooni, mille kohta oli teada juba ligi aasta, kuid GoPro ei raatsinud varem ühtegi pilti, tehnilist näitajat ning hinnanumbrit öelda.

Kui GoPro on varasemalt korraga müügile toonid esialgu võimsaima Black mudeli ja keskmise Silveri ning eelmise aasta näitel veidi hiljem kuubikukujulise Sessioni, siis nüüd jäeti Silver mudel üldse ära, ja esitleti Hero5 Black ja Session mudeleid.

Uus lipulaev Hero5 Black sarnaneb palju Hero 4 Black mudeliga, aga loomulikult on ka uuendusi. Olulisemate näitajate hulka kuulub 4K videosalvestus (kuni 60 k/s), häälkäsklused, 2-tolline puuteekraan, GPS ja 12-megapiksliste fotode jäädvustamine. Fotosid saab salvestada ka RAW formaadis, mis lisab ruumi jäteltöötluses fotot suuremas ulatuses muuta.

Hero5 Sessionil pole GPSi, ekraani ning RAW-failide tuge, aga see-eest on kaamera väiksem ja soodsam. Õnneks toetab ka Session häälkäsklusi, aga mitte eesti keeles. Sessionil on veekindlust ilma eraldi korpuseta kuni 10m.

Mõlemad uued GoPro kaamerad ühilduvad vanade kinnitustega ning mõlemal on olemas digitaalne pildistabilisaator.

Hero5 Session hakkab maksma umbes 300 eurot, Black aga umbes 400.
Karma droon saabub müügile oktoobri lõpus hinnaga 800 eurot.

Lugu täieneb!

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Google Street View hindab ka loomade privaatsust

Eelmine lugu

Reklaamimine Kuvaris

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised