Uudised

GoPro langetas uusima Hero 4 Session seikluskaamera hinda 200 euro võrra

0

Maailma kuulsaim seikluskaameratootja GoPro müüb hetkel nelja Hero kaameramudelit, mis sobivad hästi enda ekstreemsuste salvestamiseks.

GoPro Hero4 SessionEttevõtte uusim Hero 4 Session kuubikukujuline seikluskaamera jõudis poelettidele mõned kuud tagasi, aga paljud kasutajad on pidanud kaamera võimekuses pettuma, sest Session maksab põhimõtteliselt sama palju kui Black Edition kaamera, mis salvestab tunduvalt parema kvaliteediga 4K videoid.

Ilmselt sai GoPro aru, et niivõrd suur hinnalipik peletab ostjad eemale ning langetas Session kaamera hinda koguni 200 euro võrra, mis on peaaegu pool kaamera hinnast.

Enne maksis Hero 4 Session soovitusliku jaemüügi hinnaga 429 eurot, aga uus hind on 229 eurot, millega Eesti GoPro edasimüüjad seda kaamerat juba ka müüvad. Nendeks on näiteks Prokaamera ja PhotoPoint.

Kui enne tundus Hero 4 Session enda andmetelt liiga halb sellise hinna eest, siis nüüd võib see lausa liiga odav tunduda. Avaldan kaastunnet neile, kes on selle kaamera juba endale soetanud 200 eurot kallima hinnaga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Epson toob järgmisel aastal turule masina, mis muudab kasutatud paberi uueks

Eelmine lugu

Singapuri ülikooli õpilased valmistasid inimest kandva drooni

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised