Uudised

Epson toob järgmisel aastal turule masina, mis muudab kasutatud paberi uueks

0

Epson on juba mõnda aega arendanud seadet nimega PaperLab, mis suudab kasutatud A4 või A3 mõõdus paberi muuta uueväärseteks kõigest kolme minutiga.

PaperLab on tootja sõnul suurepärane seade keskkonnasäästlikele suurettevõtetele, sest tavalise 8-tunnise tööpäeva jooksul on võimalik seadmega “muuta uueks” lausa 6720 A4 paberilehte ning ühe minutiga saab päästa tavalise prügikasti saatmise asemel 14 tavalist A4 paberilehte. Samuti võtab seade vastu A3 pabereid, visiitkaarte ja teisi paberitüüpe.

PaperLab toimib nii, et see muudab paberid üheks pikemaks ribaks, teeb selle ribaga natuke “maagiat” ning peagi tulevad masina teisest otsast välja uued paberilehed, mis ei tundu nagu neid oleks varem kasutatud. Epsoni sõnul on uus seade suurepärane ka konfidentsiaalsete dokumentide hävitamiseks, sest pärast paberitöötlust ei ole võimalik eelnevalt paberitel olnud infot kuidagi kätte saada ning selliseid dokumente ei pea enam ära viskama.

Epson pole seadet veel reaalselt pressile esitlenud ning seetõttu pole veel teada selle hind, täpsed mõõtmed ja kaal ning hind. Hind kohe kindlasti nii odav ei tule, et igaüks saaks selle endale koju soetada. Pressifotolt on näha, et seade on üpriski suur ja vajab väga palju ruumi.

Epsoni sõnul jõuab PaperLab müügile 2016. aastal, aga huvilised saavad seadet proovida ja lähemalt uurida järgmisel nädalal Tokyos toimuval Big Sight näitusel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TOP 5: Fitness äpid

Eelmine lugu

GoPro langetas uusima Hero 4 Session seikluskaamera hinda 200 euro võrra

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised