Uudised

HELIX: randmevõru sisseehitatud kõrvaklappidega

0

Kes meist tänapäeval ei teaks veebisaiti Kickstarter? Seal saavad inimesed enda projektide elluviimiseks annetusi koguda. Sealt võib leida näiteks projekte, kus keegi soovib hakata tootma näiteks raamatuid, filme või tehnikavidinaid ning nende tootmiseks on vaja rahalist toetust. Lisaks sellele, et seal saab projekte valitud summaga toetada, on tihti välja pandud ka “kingitused”, mis saavad endale kindla summaga toetanud inimesed.

Täna märkasin Kickstarteris üht väga huvitavat uut toodet, mille masstootmiseks annetusi kogutakse. Nii veider kui see ka pole on tegu käevõruga, mille seest saab välja võtta juhtmevabad kõrvaklapid. HELIX’i välimus on väga sarnane Jawbone Up24 nutivõruga.

Kõrvaklapid ise on üsna tavalised nööpkuularid, aga kõrvaklapikaablite otsas ripub pisike karbike- see on bluetooth saatja.

helix bluetooth

HELIX sobib suurepäraselt liikuvale muusikasõbrale, sest juhtmevabad bluetooth kõrvaklapid on alati randmelt kohe võtta. Arvestades head ideed ning head ehituskvaliteeti maksab HELIX Kickstarteri lehelt ostes vaid 99 dollarit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

3D prinditud droon lendabki!

Eelmine lugu

Microsoft ehitas robootilise õhuhokilaua näitamaks Windows 10 eriversiooni

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised