UudisedDroonid

Hiinlased tegid koopia DJI Inspire 1 droonist

0

Aasta aega tagasi müüki jõudnud edasijõudnutele droonilenduritele mõeldud droon DJI Inspire 1 on väga kvaliteetne ja võimekas droon, aga see on suur ja üsna kallis.

Hiina mehitamata õhusõidukite tootja Nine Eagle avalikustas pildid enda uuest droonist, mis kannab nime Tourist 1. Nimi on vihje sellele, et droon on võrreldes Inspire 1’iga väga sarnane, aga kordades väiksem. Lisaks suurusele on võimalik drooni propellerite osad teha väiksemaks transpordi ajaks.

Lisaks välimusele on Tourist 1 droonil sarnane DJI Inspire One’iga selle juhtpult. Pult ei ole täiesti identne, aga see oleks nagu mini versioon Inspire 1 puldist. Telefonihoidikut pildi peal näha ei ole.

Drooni kaamera saub kere all gimbali küljes. Kaamera ise on sarnane Inspire 1 kaameraga, aga gimbal (stabiliseerimissüsteem) on rohkem sarnane DJI Phantom 2 Vision+ drooni gimbaliga. Viimaseks sarnasuseks Tourist 1 droonil võrreldes DJI Inspire 1’ga on see, et põhja all on kõrgust mõõtvad sensorid.

Antud lugu on kukku pandud vaid internetis olevate Nine Eagles’i Tourist 1 drooni piltide kohta. Võib- olla ilmub droon mõnda Hiina veebipoodi müügile, aga see ei ole hetkel teada, sammuti ei ole teada drooni tehnilised andmed ja hind.

 

Allikas: Facebook

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Ameerika politsei konfiskeeris drooni, millega lennati poltsei helikopteri juures

Eelmine lugu

Uus Apple TV saab olema tunduvalt kulukam kui vana

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised