UudisedHTC

Inspireeritud loodusest – HTC avalikustas uue One A9 nutitelefoni

0

Tuntud telefonitootjast HTC-st pole ammu midagi kuulda olnud. Mõned kuud tagasi avaldasime siin blogis internetti lekkinud pildid HTC uuest lipualevast A9-st ning see telefon on nüüd avalikuks saanud ja näeb samasugune välja, nagu ammu nähtud piltidel. Tootja rõhutab suurelt uue lipulaeva juures selle operatsioonisüsteemi, milleks on uusim Android 6.0 Marshmellow juba karbist võttes ning HTC esindaja sõnul on see nende esimene nutitelefon, millel on metallist korpuse juures 4G mobiilse andmeside tugi.

Nagu järgnevalt pildilt näha on, jõuab HTC One A9 poelettidele mitmes värvitoonis.

HTC-One-A9-Hero-image-FINAL

HTC One A9 nutitelefon on eelmisest seadmest väiksem, mille ekraaniks on 5-tolline Full HD AMOLED ekraan ja telefon on saranselt eelmistele One-seeria mudelitele täielikult metallist valmistatud ja telefonilt ei puudu ka sisseehitatud sõrmejäljelugeja. Kohe kui esimesed eksemplarid jõuavad poelettidele, siis saab kasutaja valida endale välja ühe värviga telefonimudeli. Saadaval on hõbedast, kuldset, musta ja punast versiooni A9-st. Lipulaeva sees peitub kiire Snapdragon 617 protsessor ja RAM mälu on isendil 3GB. Rakenduste ja multimeedia hoiustamiseks on telefonil 32GB sisemälu, aga kui sellest jääb väheks, siis toetab telefon kui 2TB mahutvusega MicroSD mälukaarti, aga kõige rohkem mahutav hetkel saadavalolev MicroSD mälukaart mahutab vaid 200GB.

HTC-One-A9-Press-Images-2

HTC rõhutab uue nutitelefoni juures ka selle helivõimalusi. Kahjuks ei ole telefonil BoomSound stereokõlareid, aga tänu paremale helikiibile saab selle telefoniga kuulata halbade kõrvaklappidega paremat heli kui kunagi varem ning telefon suudab esitada 24-bitiseid muusikafaile.

HTC-One-A9-Press-Images-14

Nutitelefoni tagaküljel kaamera pole midagi enneolematut, sest sellel on vaid 13-megapikslit, aga vähemalt on kaameral optiline pildistabilisaator, sensoriks on HTC Ultrapixel, mis suudab pildile püüda 300% rohkem valgust võrreldes teiste telefonidega ning on võimalus salvestada RAW formaaids pildifaile, parema järeltöötluse tarvis.

HTC-One-A9-Press-Images-15

Lisatarvikute poolelt on kindlasti seadmele tulemas DotView kaitsekaaned, mis kuvavad teavitusi mugavalt ka siis kui ekraan on väljalülitatud.

HTC-One-A9-Press-Images-13

HTC One A9 nutitelefonid erinevates värvitoonides

HTC One A9 nutitelefon jõuab poodidesse alates novembri algusest ja tänu keskklassi kaamerale ja BoomSound kõlarite puudumisele maksab ainult 400€.

Allikas: HTC

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

USB saatja Xbox One’i pultile jõuab peagi müügile

Eelmine lugu

Ameerikas hakkavad sõitma ahjudega pitsasid vedavad autod

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised