UudisedHTC

HTC avalikustas veel ühe uue nutifoni, milleks on X9

0

Hiljuti nägime lekkinud fotosid HTC uuest nutitelefonist X9, nüüd kõigest mõned nädalad hiljem, otsustas HTC telefoni ametlikult välja kuulutada.

Sarnaselt One A9-le on ka see telefon ehitatud tugevast alumiiniumist, mille valmistamiseks kulus töölistel tootja väitel 300 tundi ning kokku tehti korpusega 50 erinevat protseduuri, et muuta telefon selliseks nagu ta on.

HTC X9 nutitelefoni suurimaks plussiks välimuse poolelt on selle nupud, mis asuvad õnneks ekraani all ning nad ei võta ära märgatavat hulka ekraanist, vaid on selle all plastiku peal.

X9 nutitelefoni hoiab töös MediaTek kaheksatuumaline Helio X10 protsessor, sellel on 3GB muutmälu ning 32GB sisemälu, ekraani resolutsioon on 1920x1080p ning see on 5,5-tolline.

HTC mõistis arvatavasti kasutajate pahameelt, kui firma eemaldas eelmiselt mudelilt ülihead BoomSound stereokõlarid, aga uuel mudelil on need olemas.

Tagumine kaamera on samasugune nagu eelmisel mudelil – see salvestab FULL HD videot ning 13-megapiksliseid fotosid. Esikaameral on 5 megapikslit.

Aku mahutab 3000 mAh-d, mis on kordades suurem kui eelmisel A9 mudelil. Loodetavasti kestab selle nutitelefoni aku vähemalt ühe päeva, mitte nagu eelkäija aku, mida tuli päevas vähemalt ühe korra laadida.

X9 orienteeruv hind on 350 eurot, kuid esialgu müüakse seda vaid Aasias.

HTC uus nutitelefon One X9 ei too midagi enneolematut, kuid see toob tagasi paremad kõlarid, füüsilised kodunupud, suurema ekraani ja palju parema aku, mis olid eelmiselt mudelilt ära kaotatud. Samuti on uuel mudelil kordades konkurentsivõimelisem hind, aga pole kahjuks kindel, kas seade jõuab Ameerikas ja Euroopas müügile.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Google muudab vana pooljuht tehase andmekeskuseks

Eelmine lugu

Apple tahab Samsungilt veel raha saada

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised