UudisedGoogle

Google muudab vana pooljuht tehase andmekeskuseks

0

Google’i andmekeskuste asepresident Joe Kava andis teada, et Google’il on kindel plaan muuta 1,300-aakrine Hemlock’i pooljuhtide tehas “andmekeskuse linnakuks”, mille maksumus on 600 miljonit dollarit.

Andmekeskuse ülesandeks on Google’i otsingumootor muuta veelgi kiiremaks ja tulevikus seda veelgi arendada. Samuti hakkab uus andmekeskus kaasa aitama kõikide Google’i teenuste toimimisele.

Tänu ülisuurele tulevasele andmekeskusele saavad tööd esialgse plaani kohaselt 70 töölist, kelle ülesandeks on süsteeme hallata, ehitada ja teha palju muud, et niivõrd suure andmekeskuse töös ei esineks tõrkeid.

Google’i sõnul saab uus andmekeskus üheks säästlikumaks ehitiseks üldse, sest plaanikohaselt saab 100% oma vajaminevast elektrist andmekeskus kätte tänu taaskasutatavale energiale.

Google soetas hiljuti 2 gigavatti taaskasutatavat energiat, millega peaks uut andmekeskust töös hoidma koguni paar aastat.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Metallist korpusega LG V10 osutus USAs tõeliseks müügihitiks

Eelmine lugu

HTC avalikustas veel ühe uue nutifoni, milleks on X9

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised