UudisedHuawei

Huawei avalikustas kaks P9-seeria uut nutifoni, kus on enim rõhku pandud pildistusvõimalustele

0

Koostöös Leica Camera AGga valminud Huawei P9 nutitelefon on varustatud kaheläätselise kaameraga ja pakub kasutajatele uuenduslikke mobiilifotograafia kogemusi võimaldades jäädvustada kõrge kvaliteediga erksavärvilisi ja ka mustvalgeid pilte.

P9 ühendab endas parimad disaini ja fotograafia lahendused ning parima riist- ja tarkvara, alates optilisest läätsedest ning sensoritest, lõpetades pilditöötluse algoritmidega, mis võimaldavad kasutajatel jäädvustada kõrge kvaliteediga fotosid.

P9 kaheläätselises kaameras on kasutatud Leica võimsaid optilisi läätsi, mis on maailmas üldtuntud oma täpsuse ja detailsuse poolest. P9 RGB-kaamera on spetsialiseerunud värvide tabamisele samal ajal kui monokroom kaamera on väljapaistev detailide kujutamisel. Kaks telefoni tagaküljel asetsevat kaamerat võimaldavad kasutajal saada detailipuhtaid, sügavaid ning rikkaliku värvigammaga pilte. Kaamera töötab tõhusalt ka kehvades valgustingimustes, sest kaheläätseline süsteem garanteerib rohkem valgust ning võimaldab tõhusamat detailide eristamist.

Tänu Hybrid Focus tehnoloogiale saab fotosid teha kiiresti, täpselt ning stabiilselt. Fokuseerimine toimub automaatselt ja see põhineb kolmel metodoloogial: laseril, sügavuse kalkuleerimisel ning kontrastsusel. Valida on ka kolme filmirežiimi vahel: standardne, eredad värvid või tuhmistatud värvidega režiim. Tänu laiale kaameraavale võimaldab P9 eksperimenteerida innovaatiliste visuaalsete efektidega, mis aitavad luua ainulaadseid fotosid.

hw_474952

Uus telefon on P-seeriale omase industriaalse minimalistliku disainiga. Seade on kombinatsioon kõrge kvaliteediga 2,5D klaasist, kosmosetehnoloogias kasutatavast alumiiniumist ning hoolikalt viimistletud teemantlõikega kumeratest servadest. P9 telefoni 64GB versiooni korpuse viimistluses on kasutatud erinevaid tehnoloogiaid saavutamaks tuhm-kuldse kattega disain. P9 telefonid on saadaval ka keraamilise valge värvitoonis.

5,2-tolline 1080P ekraaniga P9 nutitelefon on varustatud uue 64 bit Kirin 995 ja 2,5 gHz protsessoriga ja 3000 mAh akuga.

Huawei esitles ka P9 Plus nutitelefoni, millel on 5,5-tolline Press Touch ekraan ning suurem, 3400 mAh aku. P9 Plus telefon on varustatud ka kiirlaadimissüsteemiga, mis võimaldab vaid 10-minutilise aku laadimise järel kuus tundi telefoniga rääkida. Mõlemad mudelid on varustatud parandatud sõrmejäljelugejaga, mis aitab kaitsta oma telefoni senisest paremini ja vähendab pahatahtlikku telefoni kasutamise võimalust, olles samal ajal kiire ja turvaline. Mõlemal telefonil on ka uudne virtuaalne kolmikantenn, mis pakub parimat ühenduvust igal pool maailmas. P9 3GB+32GB versiooni hind on 599 eurot, 4GB+64GB versiooni hind 649 eurot ja P9 Plus mudeli hind 749 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Tele2 võimaldab peagi seitsmes riigis Eesti hindadega helistada

Eelmine lugu

Teeme tutvust Huawei Mate 8 nutitelefoniga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised