UudisedEestiHuawei

Huawei P9 nutitelefon on nüüd Eestis saadaval

0

Tehnoloogiaettevõtte Huawei ning tuntud kaameratootja Leica poolt ühiselt välja töötatud kaheläätselise kaameraga nutitelefon Huawei P9 on tänaseks jõudnud müügile kõikide suurimate edasimüüjate esindustesse.

Huawei P9 on saadaval Telia, Elisa, Tele2 ja Euronicsi esindustes. Hinnad algavad alates 539-st eurost.

Huawei P9 seadmetele kehtib eriline tootjapoolne VIP-teenuse garantii: kolmeaastane garantii on aasta võrra pikem kui see, mida ettevõte oma teistele seadmetele pakub. Lisaks on kolme kuu jooksul vajadusel võimalik välja vahetada seadme ekraan, samuti kehtib kolmekuuline garantii juhtudel, kui riistvaraliste probleemide esinemisel on seade vaja uue vastu välja vahetada.

P9 kaheläätselises kaameras on kasutatud Leica võimsaid optilisi läätsi, mis on üldtuntud oma täpsuse ja detailsuse poolest. P9 RGB-kaamera on spetsialiseerunud värvide tabamisele samal ajal kui monokroom kaamera on väljapaistev detailide kujutamisel. 5,2-tolline 1080P ekraaniga P9 nutitelefon on varustatud uue 64 bit Kirin 995 ja 2,5 gHz protsessoriga ja 3000 mAh akuga. Telefonil on olemas veel ka microSD kaardipesa, mis tagab kahe SIM-kaardi kasutamise toe.  Lisaks on minimalistliku disainiga P9 nutitelefonil biomeetriline sõrmejäljelugeja, mis aitab tagada kasutaja turvalisust ja isikuandmete kaitset.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Telia arendab koos partneritega unikaalset mobiilset rahakotti

Eelmine lugu

Kuidas koduelektroonikat äikese ajal kaitsta?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised