UudisedHuawei

Huawei uuel nutikellal on 4G interneti tugi

0

Esimese Huawei nutikella avalikustamisest on möödunud ligi kaks aastat. 26. veebruaril esitles Huawei uut Huawei Watch 2 nutikella, mis on saanud uuendusi nii väliselt kui siseselt.

Üheks nutikella suurimaks uuenduseks on telefonikõnede ja 4G interneti võimekus tänu SIM-kaardi või eSIM tehnoloogiale. See tähendab teisisõnu seda, et nutikella saab kasutada täiesti eraldi nutitelefonist.

Watch 2-l on nüüd pigem tavaline 1.3-tolline 300×390 resolutsiooniga ekraan, 4G mälu (kõik sellest pole kasutajate jaoks kättesaadav) ning 420 milliampertundi mahutav aku, mis peab vastu tavakasutus mitu päeva ning treeningu ajal, kui töötavad mitmed trennijälgimise funktsioonid, umbes 10 tundi.

Huawei Watch 2 tuleb Android Wear 2 operatsioonisüsteemi, Qualcomm Snapdragon Wear 2100 protsessori ning GPSiga.

Huawei Watch 2 jõuab Prantsusmaale, Hispaaniasse, Protugali, Itaaliasse, Hiinasse ja Itaaliasse müügile lähinädalatel, aga Suurbritanniasse ja USAsse aprillis. Nutikella hinnad algavad 32o eurost. Saadavuse kohta Baltikumis hetkel info puudub.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Nokia tootevalikus on nüüd 4 nutitelefoni

Eelmine lugu

Sony esitles uusi XZ Premium, XZs ja XA1 (Ultra) nutitelefone

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised