Uudised

Nokia tootevalikus on nüüd 4 nutitelefoni

0
Nokia 5

Inimesed on juba aastaid oodanud Nokialt nutitelefoni. Nokia värske 3310 on küll eelmisest nutikam, aga päris nutitelefoniks seda pidada ei saa.

Lisaks jaanuaris esitletud telefonile Nokia 6, esitles Soome telefonivalmistaja ka kolme uut Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefoni – 3, 5 ja 6 Arte Black limited edition.

Nokia 3 on firma uus soodustelefon, mis peaks oma soodsa, 139-eurose hinna tõttu sobima nii lastele, vanuritele kui ka esmakordsetele nutitelefonikasutajatele. Telefonil on 5-tolline HD-ekraan, MediaTek MT6737 protsessor, 2 GB muutmälu, 16 GB sisemälu ja 2650 mAh-d mahutav aku. Ehkki telefon on valmistatud plastikust, on selle äärtes alumiiniumraam, mis muudab selle tugevamaks ja stiilsemaks.

Nokia 3

Nokia 3

Nokia 5 maksab 50 eurot rohkem, aga pakub ka rohkem. Nokia 5-l on Qualcomm Snapdragon 430 protsessor, 2 GB muutmälu, 16 GB sisemälu, 3000 mAh aku ning mälukaardipesa sisemälu laiendamiseks. Ekraan on telefonil 5.2-tolline ning endiselt HD-resolutsiooniga. Nokia 5 taga on 13-megapiksline kaamerasilm ning telefoni ees 8-megapiksline kaamera selfie‘de tegemiseks. Disain on nii 5-l kui teistel uutel Nokia nutifonidel üsna igav – telefonid on peamiselt valmistatud plastikust ja need on võrdlemisi kandilised.

Nokia 6 pole varsti enam vaid Hiinas müügil, vaid see 5.5-tollise Full HD ekraani ja päris korralike näitajatega telefon peaks jõudma varsti müügile koos teiste uute mudelitega. Hinnaks saab sellel olema 229 eurot.

Nokia 6 Arte black limited edition

Nokia 6 Arte black limited edition

Nokia 6 Arte Black limited edition pole täielikult uus telefon, vaid Nokia 6-st veidi vingem versioon. Sellel on rohkem muut -ja sisemälu kui tavaversioonil ning korpus on kvaliteetsem, teistsuguse disainiga ja peegeldub. Nokia 6 Arte Black edition suures mahus poodidesse ei jõua ning selle hind pole veel teada.

Uued Nokia nutitelefonid ja uus 3310 mudel jõuavad ülemaailmselt müügile käesoleva aasta teises kvartalis.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

See juhtuski! Nokia esitles uuendatud 3310 telefoni

Eelmine lugu

Huawei uuel nutikellal on 4G interneti tugi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised