UudisedÄpid

Hyundai muutis autode tundmise palju huvitavamaks

0

Autotootja Hyundai kuulutas täna välja, et firma soovib muuta auto tundmise ja komponentide asukohtade ja nende info nägemise palju lihtsamaks ja lõbusamaks. Hyundai AR (Augmented reality) rakendus suudab näidata auto erinevate osade kohta täpsemat infot, kui nutiseadme kaamera suunata vastava autoosa poole. Ettevõtte sõnul on selline lahendus hakkamas tulevikus tavaliseks auto käsiramatuks saama, sest kõik meie igapäevased tegevused kolivad ju nutiseadmetesse.

Augmented Reality Guide

Lisaks sellele, et rakendusega on võimalik reaalajas kuvada autoosade juures nende täpsemat nime ja infot, on ka autos või toas istudes võimalik uurida enda sõiduvahendi sisu ja ehitust lähemalt.

Augmented Reality Guide

Rakendus sisaldab endas lisaks 82 näidisvideod ja õpetusvideot, 6 3D kujutist auto osadest ning mitmeid tekstikujul juhiseid. Veel on võimalik äpp’iga kontrollida auto õlitaset, ohuteateid, muuta auto kellaaega, avada pagasiruumi ning teha muudki.

Hyundai uue generatsiooni auto käsiraamat/juhtimiskeskus tundub kui geniaalne mõte? Kahjuks on hetkel ainuke auto, mis AR funktsiooni toetab on Hyundai Sonata Sedan 2015.

Allikas: Hyundai

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Carvana on “joogiautomaat” päris autodele

Eelmine lugu

Kuula, millist muusikat eelistavad lätlased ja leedukad

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised