UudisedEestiTeliaLahtimõtestaja

Juht selgitab: mis on Telia uuendatud Online.ee meilikeskkonnas uut?

0
Foto: kuvatõmmis

Telia kaotas mõned kuud tagasi mitmeid e-posti aadresse ühendava keskkonna Suhtluse ning selle asemel kuulutas välja uue Online.ee saidi, mis alguses üldse mitte kasutajatele meelt mööda ei olnud. Nüüdseks on see juba mõned kuud vana ning enamasti sellega harjutud, aga mõned päevad tagasi, nagu välk selgest taevast, muutis Telia Online.ee välimust jälle, ja seda küllaltki märgatavalt. Uurisime Telialt, mis täpselt populaarses suhtluskeskkonnas muutunud on. Uuendust selgitab Online.ee teenuste juht Reeno Koemets.

Online.ee uuenduste näol pole tegu täiesti uue versiooniga, vaid täiendustega, mis muudavad olemasolevat keskkonda kasutajasõbralikumaks erinevate seadmete ja vajadustega kasutajate jaoks.

Muudatustel on neli olulisemat eesmärki:

  • muuta Online.ee keskkond mugavamalt kasutatavaks ka väiksemate ekraanide (telefon, tahvelarvuti) peal. Vasem rakenduste menüü (E-post, SMS, Kontaktid jne) on nüüd avatav ülevalt vasakult nurgast, mis loob ülevaatlikuma pildi ja rohkem ruumi hetkel olulisele (ehk avatud rakendusele). Parempoolne E-maili lugemispaneel on võimalik välja lülitada , mis oli nõutud väiksemate ekraanide kasutajate poolt ja hot.ee kasutajate poolt
  • tuua paremini nähtavale olulised funktsioonid ja nupud. “Abi” , “Logi Välja” ja “Seaded”  on koheselt leitavad. Samuti on avatud kirja juures kirja kustutamiseks “Kustuta”  ja rämpskirjaks märkimisel “Rämpskiri” võimalused toodud lisavalikute alt ära nähtavaks.
  • anda kasutajale rohkem valikuvõimalusi personaliseerimaks oma e-maili vaadet vastavalt kasutaja ekraanile. Lisasime võimaluse lülitada paremal pool asetsev kirja eelvaade välja. „Eelvaade sees“ on mõeldud suurtel ekraanidel töötamiseks ja “eelvaade väljas” annab klassikalise nimekirja vaate, mis sobib paremini väikestele ekraanidele ja on harjumuspärasem hot.ee kasutajate jaoks
  • teha esimene samm saamaks rakenduspõhiseks keskkonnaks
Online.ee keskkond. E-maili aadressid on salastatud

Online.ee keskkond. E-maili aadressid on salastatud

Kõigi kirjeldatud täienduste eesmärk on liikuda selle suunas, et keskkonda mahuksid ära erinevad segmendid ja kliendigrupid vastavalt nende seadmetele või vajadustele. Seega oleme liikumas rakenduspõhisemaks, mis tähendab, et näiteks e-posti kasutaja saab kasutada E-maili ja ei ole häiritud teistest rakendustest, mida ta parajasti ei kasuta.

Mõistame ka seda, et osadele kasutajatele ei pruugi meeldida keskkonnas toimuvad muudatused. Muudatuste põhjus on  paljuski tingitud sellest , et kliendibaas on väga kiiresti muutunud – kui esialgselt oli Online.ee loodud äriklientidele , siis tänaseks moodustavad kliendibaasist suure osa endised hot.ee kasutajad Samas oleme päris lähedal saavutamaks seda, et enamus meie kasutajaid on rahul ja seda näitab ka meie klientide tagasiside viimase uuenduse kohta. Meie eesmärk on e-posti klientidele anda kätte mugava ja meeldiva keskkonna, mis suuremaid muudatusi enam ei vaja ja sobib enamus klientidele ja igal ekraanil. Usume, et jõuame sinna 4. kvartali alguses.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Käed küljes: Aceri uued “tagasi kooli” arvutid, monitor ja graafikadokk

Eelmine lugu

Microsofti telefonid on jälle kasulikud: esimesena toetavad vaid Lumiad Telia uusi VoLTE kõnesid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised