GoogleUudised

Kas uus Google Nexus telefon näeb välja selline?

0

Pole mingi saladus, et varsti on oodata uut puhta Android tarkvaraga Nexus telefoni, aga siiamaani ei ole veel teada, mis riistvaratootja selleaastase Nexus telefoni ehitab. Räägitakse, et Huawei või LG valmistab selleaastase Nexuse nutitelefoni, kus jookseb peal Android M.

Ühe Google+ kasutaja uue foto peal on näha LG Nexuse telefoni tagantvaatest. Ekraani suurus paistab olevat sama 5,2″, millest on juba ammu räägitud internetis. Pildilt paistab, et telefonile võib tulla sõrmejäljelugeja, laseritel põhinev autofookussüsteem, kahe LED tulega välklamp ning plastikus telefoni tagakorpus.

See, et telefon on tehtud plastikust ei ole tegelikult üldse paha, sest siis võib olla uus Nexuse nutitelefon soodsam rahakotile.  LG üleelmine Nexuse seade Nexus 5 maksis umbes 350€, aga uuem Nexus kuus maksab ligikaudu 650€. Eelnev kõlakas @Onleaks‘ilt klapib selle pildiga, aga seal oli juttu ka USB C pistikust. Eeldatavasti on uue Nexuse telefoni protsessoriks Qualcomm Snapdragon 808.

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uus Motorola nutikell võib tulla kahes erinevas suuruses

Eelmine lugu

Google’i uue teenusega saab teada säästlikkuse päikesepaneelide pealt

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Google