EestiUudised

Lätis laineid löövad Just5 nutitelefonid jõudsid Eestis müügile

0
Just5 Freedom X1 nutifon

Lätis juba mitu aastat müügi edetabelites esikohta hoidev Just 5 jõudis lõpuks müügile ka Eestisse – Just5 Freedom ja Just5 Freedom X1 on nüüd eksklusiivselt saadaval Elisa esindustes üle Eesti. Uudne nutitelefon suudab tippkvaliteeti pakkuda kolm korda soodsamate hindadega.

Turu-uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel on Just5 nutitelefonid Lätis müügiedetabelites esikohta hoidnud juba alates 2014. aastast. Nende nutitelefonide edu võtmeks on tippkvaliteet kolm korda soodsama hinnaga võrreldes teiste turul pakutavate telefonidega.

Just5 nutitelefonid eristuvad kirka ja särava värvi poolest, neid on saadaval musta, kollase, roosa, lilla ja sinisena. Mõlemal nutitelefoni mudelil on topelt SIM-kaardi võimekus ning viietolline ekraan.

Just5 Freedom on õhuke ja kerge, HD-ekraaniga nutitelefon. Sobib klientidele, kes kasutavad kahte numbrit ja vajavad mitme SIM-kaardi toega telefoni. 13 taga- ja 5 megapikslise esikaameraga nutitelefon võimaldab teha hea kvaliteediga pilte. HiFi-helisüsteem tagab kvaliteetse heli muusika kuulamisel. Telefoni sisemälu on kuni 8 ja vahemälu 1 gigabait. Nutitelefoni hind Elisa kliendile osamaksetega ostes on kõigest 119 eurot.

Võimsa protsessoriga Freedom X1 ei jää alla tippklassi telefonidele. Telefoni kasutusaega pikendavad täiustatud aku ja kiirlaadimise funktsioon. 16-megapiksline tagakaamera võimaldab jäädvustada säravad fotod. Hind Elisa kliendile osamaksetega ostes on 199 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Speedlink Manejo on veidra välimusega imeline arvutihiir

Eelmine lugu

Põhjamaade IT-ettevõte määras äriüksuse juhiks roboti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti