LGUudised

LG Class on metallist korpusega 5-tollise ekraaniga keskklassitelefon

0

Täna Koreas avalikustatud LG uus nutitelefon kannab nime Class. Telefon hakkab maksma üsna vähe (umbes 350€) ning on saadaval üsnagi mitmes värvitoonis. Kasutaja saab ise valida kas kuldse, hõbedase, valge või sinise Class nutitelefoni.

LG Class nutitelefon

Class nutitelefoni disainis midagi enneolematut pole- taga saab näha helitugevuse ning sisse- ja väljalülitamise nuppe, sarnaselt näiteks LG G4-ga. Nutitelefoni korpus on ehitatud tugevast metallist ning telefoni ekraan on 5-tolline 720p HD resolutsiooniga ja ekraani kohtalt saab leida 8-megapikslise kaamera selfie’de tegemiseks. Class nutitelefonil on Snapdragon 410 protsessor , 2GB RAM mälu, 16GB sisemälu (laiendatav MicroSD mälukaadi abil kuni 2TB-ni),  LTE 4G tugi, NFC, Bluetooth 4.1 ja 2,050mAh-ne aku. Nutitelefonil on Android 5.1 Lollipop tarkvara kohe paigaldatud.

Class nutitelefoni taga on väga korralik 13-megapiksline kaamera ja kaamera kõrval on 1W kõlar.

Andemtelt on LG uus Class nutitelefon üsna tavaline, aga välimuselt meenutab see juba kallimaid mudeleid. Hetkel on LG uus mudel saadaval vaid Koreas, aga see peaks lähikuudel jõudma mujale maailma müügile.

 

 

Allikas: LG

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

OnePlus Mini tuleb peatselt koos sõrmejäljelugeja ning kahe kaameraga

Eelmine lugu

Uus kaamera FLIR’ilt muudab droonid lendavateks soojuskaamerateks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG