UudisedLG

LG moodultelefon G5 jõuab Eestisse maikuus

0

LG teatas täna, et kauaoodatud LG G5 nutitelefon jõuab Eesti müügilettidele mai alguses. Ettevõtte uus lipulaev muudab nutitelefonide kontseptsiooni tänu oma moodulitest koosnevale disainile ning LG Friends kaasnevatele seadmetele, mis lubavad LG G5 muuta muuhulgas nii digikaameraks, hi-fi muusikapleieriks kui ka virtuaalreaalsuse seadmeks.

Teiste LG G5 parimate omaduste hulka kuuluvad:

  • Kaks tagumist kaamerat: üks standardse 78-kraadise objektiiviga ning teine 135-kraadise lainurkobjektiiviga, mis on kõige laiema vaatenurgaga kaamera, mis nutitelefonidel hetkel kasutusel on. Tänu lainurgale on lihtsam pildistada näiteks maastikku, kõrghooneid või grupipilte.
  • Alati sisselülitatud ekraan, tänu millele on teated ekraanil alati näha, ilma ekraani sisse lülitamata. Et vähendada energiakulu valgustab ekraani taustavalgus vaid väikest osa ekraanil, kasutades seega tunnis vaid 0,8% aku võimsusest.
  • 3D Arc Glass loob 5,3-tollisele ekraanile õrna kumeruse ning sileda metallpinna.

Moodultehnoloogia kasutamine on nutitelefonide jaoks samm edasi, mis annab kasutajale suurema kontrolli oma seadme üle. LG Friends laia valiku lisaseadmetega saab iga LG G5 kasutaja luua tõeliselt personaalse seadme. LG G5 lisamoodulite hulka kuuluvad:

  • LG CAM Plus kaameramoodul, mis kinnitatakse telefoni laadija ava külge, et seda oleks mugav käes hoida ja kasutada. Sellel on olemas nupud kaamera sisse- ja väljalülitamiseks, katik ning salvestamise ja suumimise nupud. Samuti on moodulil intuitiivne autofookus ja särituslukk, mis on tavaliselt olemas vaid digikaameratel. LG G5 külge kinnitades annab see telefonile juurde 1200mAh lisa akumahtu, et tagada pikem pildistamise aeg.
  • 360 CAM – kompaktne 360-kraadise vaatenurgaga kaamera on varustatud 13MP lainurk-objektiividega, mis lubab luua 360-kraadist sisu, 2K videot ning 5,1 surround helisalvestust.
  • 360 VR – kokkupandavad virtuaalreaalsuse prillid, mis sobivad näiteks 360 CAM kaameramooduliga salvestatud 360-kraadiste piltide ja videote kui ka Google Cardboard sisu vaatamiseks.

Tänu võimalusele eraldiseisvaid mooduleid omavahel vahetada, on nende kasutusvõimalused pea lõputud. Iga moodul annab LG G5 nutitelefonile juurde ühe konkreetse seadme omadused, luues tõeliselt personaliseeritud seadme, mis on võimeline täitma paljusid erinevaid funktsioone. Moodulite saadavuse kohta saadab LG eraldi teate.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi uus mobiiliäpp kaitseb laste silmi

Eelmine lugu

Telia panustab uue TV-versiooni arendamisse

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised