UudisedTelia

Telia panustab uue TV-versiooni arendamisse

0

Telia suunab oma teleteenuste arendamisel fookuse uuemale TV versioonile, et pakkuda klientidele kõiki tänapäevaseid võimalusi ja lahendusi.

Telia teleteenuseid kasutab täna üle 175 000 kliendi ning alates 2013. aastast on ettevõttel paralleelselt kasutusel kaks TV versiooni: vanem ja uuem (lisandus 2013).
Samas on uus TV platvorm vähem kui kolme aastaga osutunud sedavõrd populaarseks, et sellele on üle kolinud kaugelt rohkem kui pooled kliendid.

„Nagu oleme ka varem välja öelnud, on kahel eri platvormil põhineva TV teenuse üheaegne arendamine üsna ressursimahukas ning on loomulik, et kõik need uuendused, mis viiakse sisse uue versiooni kasutajatele, ei laiene vanale nutiTV-le. Seetõttu oleme seadnud fookuse just uuemale versioonile ehk Telia TV-le,“ sõnas Telia Eesti TV ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton.

Tema sõnul seab vanema nutiTV platvormi arendamisele üha enam piire vananenud tehnoloogia, mille peale pole otstarbekas kõiki tänapäevaseid uuendusi ja lahendusi arendada.

„Loomulikult saame aru, et kui klient on juba aastaid kasutanud vana nutiTV-d, on ta sellega tuttav ning uue versiooni kasutamine võib alguses tunduda harjumatu. Samas näitab uue versiooni kasutajate tagasiside selgelt, et kord seda juba proovinud kliendid ei soovi vana versiooni juurde naasta, olles teenusega oluliselt rohkem rahul kui varem,“ märkis Anton.

Juuni alguses seisavad nutiTV vanemal versioonil ees ka muudatused: seni eraldi tellitav lisateenus KordusTV hakkab senise 2 euro asemel maksma 0 eurot kuus. Sellega koos toimub vana nutiTV hinna ühtlustamine uue versiooni omaga, mis teeb edaspidi TV põhipaketi hinnaks 5 eurot kuus. Kõikide nutiTV-d sisaldavate vanemate lahendusteenuste (Erakliendilahendus, Kodulahendus, Stardipakett, Korrusmajalahendus) kuutasu tõuseb 2€ võrra.

Vanemat nutiTV versiooni puudutavad hinnakirja muudatused jõustuvad 01.06.2016. Täpsem informatsioon hinnakirja muudatuste ja kliendi õiguste kohta seoses hinnakirja muutmisega on kättesaadav SIIN.

Ühtlasi kutsub Telia kõiki vana TV versiooni kliente kasutama uut Telia TV-d, mis on kiirem, kaasaegsem ja pakub sama raha eest rikkalikumat meelelahutust. Nii sisaldab Telia TV põhipaketi 5 euro suurune kuutasu (pakkumine ainult Telias):

-26 populaarsemat telekanalit
-moodsat ja kergesti kasutatavat Telekava
-tasuta Filmiriiulit, kus on esindatud eri žanriga filmid ja sarjad. Filmiriiul täieneb igal nädalal ning selle valikusse kuulub sadu teoseid
– FOXPlay keskkonda, kus saab nii episoodide kui hooaegade kaupa järelvaadata populaarseid sarju nagu Troonide mäng, Wayward Pines, Lucifer, Elavad surnud jt.

Eelnevale lisaks on võimalik juurde tellida 130 kanalile laienev Salvestuse teenus, mahukas Lisakanalite pakett ning Lastenurk, mis sisaldab telekanaleid, multikaid, filme ja saateid eri vanuses lastele. Filmisõprade käsutuses on igal nädalal täienev Videolaenutus, kus näha ka mitmed hiljutised Eesti hittfilmid.

Karl Antoni sõnul on juba kord nii, et vana tehnoloogia ei suuda ühel hetkel pakkuda kõiki neid võimalusi, mis on vajalikud moodsate teenuste arenguga sammu pidamiseks.

„Loomulikult jäävad ka vana nutiTV kasutajatele kõik nende harjumuspärased võimalused ja teenused avatuks, kuid hakkame liikuma selle suunas, et ühel hetkel vana ja tehnoloogiliselt aegunud versioon väärikalt pensionile saata,“ lisas Anton.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG moodultelefon G5 jõuab Eestisse maikuus

Eelmine lugu

Õhus hõljuv ning inimest jälitav kaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised