UudisedLG

LG uued OLED nutitelerid tulevad Eestis müügile lähinädalail

0

Tehnikatootja LG laiendab OLED telerite valikut uute 4K HDR funktsiooniga 65 ning 55 tolliste C6, B6 ja lipulaevaks oleva E6 mudelitega.

Uus telerite valik toetab tootmisstandartitele vastavaid HDR formaate HDR10 ja Dolby Vision, mis on loodud maailma juhtivate ringhäälinguorganisatsioonide, filmistuudiote ja tarbeelektroonika tootjate poolt. Vastupidiselt LCD ekraanidele, kus LED taustavalgus muudab kogu ekraani sektsioonid paikselt tumedamaks, saab OLED paneeli iga pikslit iseseisvalt sisse ja välja lülitada. Kuna OLED telerid on rikastatud Pixel Dimming pikslite reguleerimise tehnoloogiaga, pakuvad need teravaid ja erksaid värve ning varjudetaile, isegi kui heledad objektid on koheselt sügavate ja tumedate alade kõrval. See võime kindlustab, et pilt koosneb sügavast mustast ja erksatest värvidest, muutes OLED telerid ideaalseks kanaliks HDR sisu edastamiseks.

E6 mudel on esimene LG teler, mille põhiomaduseks on uus disain, mis kujutab endast üliõhukest 5,7 millimeetrist läbikumavast klaasist taustaga ning koostöös Harman Kardoniga loodud kõlarisüsteemiga OLED paneeli. 3D Color Mapping tehnoloogia võimaldab neil teleritel kuvada värviülemineku väiksemaidki detaile. Keskendudes pildi ja heli kvaliteediga seotud tehnoloogiale, esindab E6 koduste meelelahutussüsteemide uuenduste täiesti uut taset.

Telerites olev LG uus webOS 3.0 tarkvara pakub paremat kasutuskogemust, et aidata LG nutiteleri kasutajatel intuitiivsemalt telerite funktsioonide vahel navigeerida. Täiustatud mobiiliühenduse, puldi funktsioonide ja laiemate sisuvõimalustega loodab LG webOS 3.0 võrreldes oma eelkäijaga rahuldada veelgi nõudlikumate klientide soove. Uus Magic Remote teleripult täiendab OLED telerite valikut, pakkudes paremaid häälkäskluste võimalusi, mis muudavad käskluste andmise lihtsamaks, loomulikumaks ja interaktiivsemaks.

Uusi telereid võib kohata Eesti poelettidel lähinädalatel. 55-tolline C6 mudel hakkab maksma 3 499 eurot, 55-tollibe B6 mudel 3 499 eurot ning 55-tolline E6 mudel 4 499 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

IIZI pakub tänasest droonikindlustust

Eelmine lugu

Telia kliendid kasutavad viimasel ajal reisil rohkem mobiilsideteenuseid kui kunagi varem

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised