UudisedEestiDroonid

IIZI pakub tänasest droonikindlustust

0

IIZI vahendusel on tänasest võimalik leida sobivaim kindlustuslahendus äritegevuseks kasutatavate mehitamata õhusõidukite ehk droonide kindlustamiseks. Kindlustusandjaks on maailma suurim kindlustusturg Lloyd’s, mis teenindab hetkeseisuga 90% Suurbritannia turul olevate droonide kindlustuslepingutest. Lloyd’s alustas droonidele mõeldud kindlustuslahenduse pakkumist alles hiljaaegu Euroopa riikides laiemalt, sealhulgas tänasest ka IIZI vahendusel Eesti turule.

Pakkumist on võimalik saada vastutuskindlustuse, drooni varakindlustuse ja sellele paigaldatavate seadmete kindlustamiseks, lisaks erinevad lisakindlustused sinna juurde. Kindlustusmakse suurus oleneb drooni tehnilistest andmetest ja väärtusest, varustusest, kasutusalast, lennupiirkondadest jne.

Kuigi tänased kliendid näevad peamise riskina oma vara kaotust, siis tegelikkuses on tunduvalt olulisem pöörata tähelepanu tihedas drooniliikluses sellele, et masinad võivad kahjustada kellegi vara, näiteks kukkuda autole või põhjustada vigastusi ka inimesele. Keskmise liikluskindlustuse aastase makse eest on võimalik tagada kuni 5 miljonit vastutuskindlustuse limiiti oma droonile.

„Aastaid olen juba kindlustusvõimalusi otsinud, kuid pole leidnud nii komplektset ja mõistliku hinnaga lahendust,“ ütles Eesti professionaalsete droonidega opereeriva ettevõtte Skyline Media tegevjuht Taaniel Karp.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Apple’i arvutite uus operatsioonisüsteem üllatab uue nimega, lisatud on ka mitmeid kasulikke funktsioone

Eelmine lugu

LG uued OLED nutitelerid tulevad Eestis müügile lähinädalail

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised