LGUudised

LG uus robottolmuimeja on turvamees, mänguasi, koristaja ja palju muud

0

LG tõi välja uue robottolmuimeja Turbo+, mis on välimuselt tavaline, aga sisult kõvasti erilisem näiteks Roomba tippmudelitest. Põnevaid funktsioone pole Turbo+’il ainult üks, vaid neid on vähemalt 6 tükki.

Üks põnevaim funktsioon on “Home-Joy” mis tähendab, et nutitelefoni suunamisel kindlasse punkti hakatakse suunatud kohta koheselt puhastama. Teiseks on Turbo+’il “Home-View” funktsioon, mille abil saab tolmuimeja tööd juhtida ka siis kui olete kasvõi reisil.

Kolmandaks väga põnevaks LG uue robottolmuimeja funktsiooniks on “Home-Guard“, mis muudab tolmuimeja turvameheks. Seade ei suuda sissetungijat kinni püüda ja vahistada, aga kui tolmuimeja tuvastab tänu võimsatele kaameramoodulitele liikumise toas, siis saadetakse liikuvast inimesest või loomast pilt omaniku telefoni, kus ta saab otsustada, kas tegu on lubatud isikuga või hoopiski vaenulikuga.

Lisaks põnevatele funktsioonidele suudab Turbo+ ka tolmu imeda! Põrandate puhastamine on üldiselt robottolmuimeja põhiliseks ülesandeks, aga Turbo+’il on teised funktsioonid nii põnevad, et põhiülesanded jäävad esialgu märkamata.

Kui peatuda põhilise omaduse ehk põrandate puhastamise juures, siis seda teeb Turbo+ suurepäraselt, sest see suudab väga hästi üle lävepaku sõita ning ta teab täpselt, kus on juba põrandad puhtad ja kus mitte.

Tootja sõnul saavad ajakirjanikud esimest korda Turbo+’i ja teisi uusi LG tolmuimejaid näha CES 2016 tehnikamessil, mis leiab aset Las Vegases juba jaanuari alguses.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Lihtsasti parandatav telefon Fairphone 2 jõudis Euroopas müügile

Eelmine lugu

Vanad LG nutitelefonid said uue Androidi tänu CyanogenMod’ile

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG